XRP nihayet Şubat ayına veda etti, ancak ayın son haftasında, fiyat 0.284 $ 'dan 0.222 $' a düşerken yüzde 22'nin üzerinde düşüş kaydetti.

XRP  Momentumu Tüketti – Artık Bu Seviyeler Hayal mi?

XRP nihayet Şubat ayına veda etti, ancak ayın son haftasında, fiyat 0.284 $ 'dan 0.222 $' a düşerken yüzde 22'nin üzerinde düşüş kaydetti. Yazım sırasında, üçüncü en büyük token 10 milyar doların üzerinde bir piyasa değerine sahipti, ancak işlem hacmi sadece yaklaşık 2.56 milyar dolardı. Grafiklere bakıldığında, son 24 saatte yüzde 1.50 gibi küçük bir büyüme ortaya çıktı.

2019'un düşüş rallisi sırasında XRP, tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0.174 $ 'a düştü ve önümüzdeki 3 hafta boyunca 0.195 $' ın altında konsolide oldu. Tokenın yükseliş rallisi 6 Ocak'ta başladı ve fiyatı 0.346 $ 'a yükseldi.

XRP’nin rallisini gözlemlerken, tokenın 6 Ocak'tan 11 Şubat'a kadar uzanan yükselen bir kama deseni oluşturduğu görülebilir. Yükselen bir kamadan sonra öngörülen senaryo düşüş eğilimi olsa da, kripto para, yukarıda belirtilen yıllık en yüksek 0.346 $ 'ı kaydetmek için büyük ölçüde yükseldi.

Bu nedenle, XRP'nin ölçeklenmesine izin veren süre, bir artış paterni olabilir. Art arda çökmeler, tokenı 0.246 dolarlık direnç altında geri getirdiğinden, hemen ardından düşüş yaşandı.

XRP için düşüş eğilimi gösteriliyordu, bu da 0.225 $ destek seviyelerinde başka bir yeniden test olduğunu gösteriyor. Tokenın kısa vadede düşüş baskısı altında olduğu düşünüldüğünde, fiyat da 0.225 $ 'ın altına düşebilir ve bir süre destek altında toplanabilir.

Daha iyi bir tahmin, XRP'nin bir sonraki ay içinde 0.246 $ ile 0.225 $ arasında bir araya gelmesini sağlayacaktır. VPVR göstergesi, yukarıda belirtilen aralıkta işlem yapma olasılığını artıran 0.235 $ 'lık daha yüksek bir işlem hacmi önerdi.

Geçen haftaki günlük hacim de önemliydi, bu da XRP’nin fiyatının yana doğru hareket edebileceğini gösteriyor. Göreceli Güç Endeksi veya RSI da düşüş eğilimi doğurdu, ancak satın alma baskısı bölgesinde küçük bir istikrar kazandı.

Sonuç

 Yılın ilk rallisinden sonra, XRP’nin fiyatı, yazım sırasında aynı ivmeyi kazanamadı. 0.246 $ 'ın üzerindeki herhangi bir hareket bunun için devasa bir görev olacak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ