XRP, fiyatı ile bir kırılma yakalamamış gibi görünüyor.

XRP, fiyatı ile bir kırılma yakalamamış gibi görünüyor. Bir kez, sürekli 0.30 doların üstünde, şimdi 0.20 doların etrafında sıkışmış, bazen altına dalıyor ve bazen de üzerine çıkıyor. Son zamanlarda, fiyat 0.25 $ 'a ulaştı, ancak kısa bir süre sonra, fiyat 0.21 $' a kadar düşük bir U dönüşü yapmaya karar verdi.

XRP ve Birçok Fraktal

Birkaç makalede bahsedildiği gibi, XRP fraktal davranışını diğer kripto para birimlerinden daha sık gösterir. Aynı desenler tekrar tekrar görünür, ancak farklı ölçeklerde. XRP 0.22 $ 'da dursa da, başka bir fraktal devam paterni daha oluştu; bu 0,21 dolara, hatta 0,20 dolara kadar bir düşüş olduğunu gösterir.

Dahası, VPVR göstergesi, yazım sırasında fiyatın kafa rüzgarlarıyla karşı karşıya olduğunu gösterdi, bu da yukarıda belirtilenlerden çok farklı bir senaryoya yol açtı. Fiyat, mevcut yerinden bir sonraki direnç seviyesine % 3 artışla 0.2268 $ 'a kadar yükselebilir.

Göstergeler

XRP göstergeleri, aşağı yönde hareketle çelişen göstergeleri göstermekte. Göreceli Güç Endeksi, satın alma gücünün yeniden canlandırıldığını ve dolayısıyla potansiyel bir artışın göstergesi olduğunu gösterir. Aynı şey boğa crossover oluşumu ile MACD göstergesi için de söylenebilir. Her iki gösterge de yükseliş gösterdiğinden, fiyatın düşmek yerine yükselme ihtimali var.

Sonuç

Çelişkili göstergeler nedeniyle, XRP'nin her iki yönde de gitme şansı bulunuyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ