Aralık 2018'den bu yana ilk kez, TD sıralı kurulumu, 1 aylık grafiğe göre XRP satın alma zamanının geldiğini gösteriyor.

XRP Özlenen Boğa Koşusunu Gerçekleştirecek mi?

Aralık 2018'den bu yana ilk kez, TD sıralı kurulumu, 1 aylık grafiğe göre XRP satın alma zamanının geldiğini gösteriyor. Bu teknik gösterge, bu ay görülen fiyat hareketinden dolayı yeşil bir mum haline dönüşen kırmızı bir dokuz mum çubuğu şeklinde bir yükseliş sinyali sundu.

Mayıs ayındaki şamdan Nisan ayının aylık kapanış seviyesinin üzerine çıkmayı başarırsa, yükseliş formasyonu büyük olasılıkla geçerli olacaktır. Bu, XRP'nin bir ila dört aylık mum çubukları için yükselebileceğini veya yeni bir yukarı doğru geri sayım başlatabileceğini gösteriyor.

Boğa görünümüne güven veren parabolik dur ve geri ya da “SAR”, XRP’nin 1 günlük grafiğinde bir satın alma sinyali sundu. Durma ve geri dönüş noktaları bir varlığın fiyatının altına düştüğünde, pozitif bir işaret olarak kabul edilir.

Parabolik SAR, sınır ötesi havaleler tokenı eğiliminin düşüş eğiliminden yükselişe dönüştüğünü tahmin ediyor.

Şimdi, XRP daha da ilerlemeye devam etmek için 75 günlük üssel hareketli ortalamanın üzerinde kapanmak zorunda kalacak. Bu direnç seviyesini destek haline getirerek, 0.23 $ civarında duran 200 günlük üssel hareketli ortalamaya doğru hareket etme olasılığı önemli ölçüde artmaktadır.

 XRP'nin Ocak 2018 zirvesinden bu yana çok yıllı bir düşüş eğiliminde olduğunu belirtmek gerekir. O zamandan beri, bu altcoin bir dizi düşük alçak ve düşük yüksek yapıyor. Sonuç olarak, 15 Şubat'ın yükseği 0.35 $ 'ın üzerine çıkıncaya kadar, her yükseliş sinyali dikkatle alınmalıdır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ