VeChain, XRP dostu Bitrue borsası ile yaptığı büyük ortaklık hakkında bir açıklama yaptı.

XRP, Popüler Altcoin’in Bitrue Borsasıyla Yaptığı Ortaklığından Yararlanacak

VeChain, XRP dostu Bitrue borsası ile yaptığı büyük ortaklık hakkında bir açıklama yaptı.

Lider blockchain platformlarından birinin arkasındaki kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan VeChain Vakfı, stratejik ortağı ve danışmanı CREAM aracılığıyla kripto para birimi borsası Bitrue ile güçlerini birleştirdi.

VeChain İçin Çok Sayıda Avantaj

CREAM ile stratejik ortaklığının bir parçası olarak Bitrue, VeThor blok zincirine veri kaydetmek için gerekli olan VTHO jetonunu listeleyecektir. Bir VTHO / BTC çifti 24 Şubat'ta yayınlanacak. Token haftalık olarak dağıtılacak.

Bitrue, VIP180 ekosisteminin bir parçası olan token projelerini desteklemeye başlayacak. Bunun da ötesinde, Bitrue X düğümü sahipleri için 'özel avantajlar' da sunacak.

Blockchain'in Benimsenmesini Sağlama

CREAM yaptığı açıklamada, VeChain ve XRP'nin her ikisinin de blockchain teknolojisi için kurumsal düzeyde kullanım örnekleri geliştirmeye odaklandığını iddia ediyor. Bitrue, 2019'un başlarında VeChain'i kucaklamasını sağlayan bu iki projede "örtüşmeyi" tespit edebildi.

Bitrue CEO'su Curis Wang, “Bitrue, VeChainThor blok zincirinin giderek daha fazla benimsenmesinden etkilendi ve CREAM'ın hem CREAMethod hem de VeChain ekosistemini güçlendirmek için kullandığı proaktif yaklaşımı takdir ediyor.

 Bitrue en XRP dostu borsalardan biridir. Aralık ayında, üçüncü en büyük kripto para birimi ile işlem çiftlerinin sayısını genişleterek toplam miktarını 77'ye çıkarmıştı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ