Tanınmış bir analist, XRP'nin "beyaz alan"ın üstünde oturduğunu söyledi. Daha fazla düşüş Ripple'ın en büyük varlığı için felakete yol açabilir.

Tanınmış bir analist, XRP'nin "beyaz alan"ın üstünde oturduğunu söyledi. Daha fazla düşüş Ripple'ın en büyük varlığı için felakete yol açabilir.

XRP fiyatları Mayıs 2017'den bu yana görülmeyen seviyelere indirildi. Zaten acı veren satışa rağmen, önde gelen bir kripto analisti Ripple’ın ana varlığının serbest düşüşe girebileceğini tahmin ediyor.

XRP İnce Havaya Dayanıyor

45 yıllık bir ticaret uzmanı olan Peter Brandt geçtiğimiz günlerde XRP'nin “beyaz alanın” üstünde oturduğunu söyledi. Ağustos 2016'dan bu yana fiyatlara bakıldığında, Brandt, daha fazla düşüş olması durumunda XRP'ye yardımcı olabilecek destek seviyelerinin olmadığını gösteriyor.

Destek eksikliği, Ocak 2018'deki 3.3 dolarlık zirveyi takip eden fiyat hareketinin bir sonucudur. O zamandan beri, kripto para, değerinin % 96'sını yok eden amansız bir düşüş trendine girdi.

Brandt'a göre, bakmanın başka bir yolu da, “Mayıs 2017'den bu yana XRP satın alan neredeyse herkesin kaybı var”şeklinde.

XRP'nin tam fiyat yörüngesini tahmin etmese de iyimser değil. Brandt, “XRP'nin gerçek bir kripto olmadığını” belirtti. Bunun yerine, “kripto bir din” olduğuna inananlar için finansal bir araç olarak kullanılabileceğini açıkladı.

Durumundan bağımsız olarak, XRP geri dönebilir. Şubat ayının ortasından bu yana fiyat hareketinin azalan bir paralel kanalda yer aldığı görülüyor. Bu modeller, kanalın üst ve alt sınırları içindeki bir koinin fiyat hareketini içeriyor.

Satın alma baskısında daha fazla artış Ripple’in kripto parasını kanalının orta veya üst sınırına itebilir. Bu destek engelleri sırasıyla 0.17 $ ve 0.2 $ 'dır.

Hacimdeki ani artışın, başka bir satışı tetikleyebileceğini ve Brandt'ın düşüş pozisyonuna güven kazandıracağını belirtmek gerekir.

Bu durumda, Ripple’ın kripto para birimi yeni bir düşük seviyeye çıkmaya hazırlanmalıdır. Aşağı inerken, bir sonraki destek seviyesi % 70-90 fiyat düşüşünü temsil eden 0.03 $ ve 0.01 $ 'a dikkat etmeli.

Ripple’ın kötü niyetli yatırımcı tabanının bile büyük bir düşüş olasılığıyla ilgileniyor. Daha önce en tutkulu taraftarlarından biri olan Tiffany Hayden, varlıklarını sattı ve toplulukla ilişkisini kesti.

 XRP'nin momentuma ihtiyacı var ve yakında, ya da çanta sahipleri için felaketle sonuçlanabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ