Topluluk, Ripple web sitesinde 450'den fazla müşteriyle ilgili verilerle ilgili bir tartışma yürütüyor.Kısa bir süre önce, bir XRP topluluk üyesi, web sitesinde Ripple müşterilerinin miktarını özetleyen rakamın 450 olduğunu fark etti.

XRP Topluluğunda Esrarengiz Tartışma

Topluluk, Ripple web sitesinde 450'den fazla müşteriyle ilgili verilerle ilgili bir tartışma yürütüyor.

Kısa bir süre önce, bir XRP topluluk üyesi, web sitesinde Ripple müşterilerinin miktarını özetleyen rakamın 450 olduğunu fark etti ve 2019 sonbaharına kıyasla, San-Francisco merkezli blockchain devi ile işbirliği yapan şirket sayısının önemli ölçüde arttığını ima etti. 

Ancak Ripple'ın kendisinden resmi bir açıklama gelmedi.

Yaklaşık bir saat sonra, bu bilgiler önceki yıla geri döndü:  300, bu da Brad Garlinghouse tarafından geçen yıl Kasım ayında resmen açıklandı.

XRP topluluğu, kripto endüstrisindeki en sadık topluluklardan biridir (XRP fiyatının önemli bir yüksekliğe ulaşmadığını sürekli olarak gösteren yeterli nefret vardır). Üyeleri bu haberi kolayca aldılar, Ripple'a olan güveni ve iş yapma şeklini gösterdiler. Tweetlerden biri şöyle diyor:

"Ripple böyle 450 müşteriyi duyurmazdı. Muhtemelen fark ettikleri anda düzeltilen bir hataydı. Belki 450'den fazla çalışanla değiştirmek istediler? Kim bilir. Ripple resmi olarak duyurduğunda bunu bileceğiz."

 Bir XRP hayranı ve girişim yatırımcısı Eric Dadoun, XRP yardımcı programının ilerlemesinin XRP Likidite Endeksi botunun Twitter hesabında kolayca izlenebileceğini ve gösterdiği verilerin Ripple'ın kaç müşterisine bağlı olmadığını tweetledi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ