XRP fiyatı küçük bir artış göstererek yeşil rengi gösteriyor. Yatırımcılar bundan sonra hangi yönde hareket edeceklerinden şüphe duyuyorlar. Zira ‘XRP grafiği oldukça kötü görünüyor’

XRP Yatırımcıları Bir Türlü Karar Veremiyor: Yükseliş mi, Düşüş mü?

Toplam arzı CEO Brad Garlinghouse tarafından yürütülen Ripple tarafından kontrol edilen XRP, kripto topluluğunda Bitcoin'den sonra ikinci favori para gibi görünüyor. XRP ilk on sıradaki piyasa değeri ile üçüncü sırada yer alıyor ve çok sayıda yatırımcı ve tüccar XRP fiyat hareketlerini dikkatle izliyor.

Bir süre önce, 0,30 dolara ulaşamayan ve üstesinden gelemeyen XRP fiyatı, psikolojik olarak önemli olan 0,25 dolar seviyesinin altına ve sonra da 0,20 doların altına düştü.

Yazının yazıldığı sırada, XRP Cuma gününden bu yana biraz yükselerek 0.19 $'dan işlem görüyor. Ancak, trader'ların görüşleri XRP'nin atacağı bir sonraki hamleyle ilgili olarak değişiklik arz ediyor: bazıları yakında bir kopuş bekliyor ve bazıları XRP grafiklerinin 'oldukça kötü' göründüğünü söylüyor.

XRP'de Yükseliş

Twitter’daki kripto para öncülerinden @joker_xrp olarak bilinen bir kripto tüccarı, şu anda XRP'nin fiyatının, XRP'nin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4 dolara ulaşmadan Aralık 2017'deki fiyatına benzer şekilde davrandığını ifade ediyor.

Topluluğun hala ucuzken XRP'de stoklama şansını kaybetmemesi gerektiğini öne sürüyor.

Bugün, yatırımcıların kendi araştırmalarını yapmaları ve kaybetmeyi göze alamayacaklarına yatırım yapmamaları gerektiğini hatırlatıyor.

Başka bir kripto tüccarı ve bir XRP fanı, _Crypto_Maniac_, bir XRP / BTC grafiğinin ekran görüntüsünü yayınladı ve bu ticaret çiftinde yükseliş beklediğini söyledi.

‘XRP / BTC Tablosu Oldukça Korkunç Görünüyor’

Tam zamanlı kripto tüccarı @im_calmly ayrıca Bitcoin'e karşı XRP ticareti yapıyor. BTC fiyatındaki artışa rağmen, XRP'de düşüş eğiliminde olduğunu ve XRP / BTC kurunun ona “oldukça korkunç” göründüğünü söylüyor.

Ripple, Bitmain'den Sonra İkinci Büyük Oldu

U.Today tarafından daha önce bildirildiği gibi Ripple, SBI Holdings, Tetragon ve Route 66 Ventures'tan 200 milyon dolarlık bir yatırım aldı ve şimdi 10 milyar dolar değerinde. Messari ajansına göre Ripple, Bitmain'den sonra ikinci en değerli kripto şirketi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ