Bir tweet'te, Ripple yanlısı avukat Jeremy Hogan, kimlik doğrulamanın davalarda önemli bir şey olduğunu ve engellenmemesi gerektiğini açıkladı.

XRP Yatırımcıları, Ripple SEC Karşısında Bir Galibiyet Daha Alırken Yüksek Alarmda

Bir tweet'te, Ripple yanlısı avukat Jeremy Hogan, kimlik doğrulamanın davalarda önemli bir şey olduğunu ve engellenmemesi gerektiğini açıkladı.

Önde gelen bir kripto analisti olan Bob Mason, XRP'nin üç ana direnç seviyesiyle karşılaşabileceğini tahmin ediyor.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonları SEC ile Ripple arasındaki dava, yakın tarihli bir mahkeme kararının ardından yeni bir hal aldı. Raporlara göre, baş yargıç Sarah Netburn, ödeme devinin SEC yetkililerinin kamuya açık açıklamalarının videolarının doğrulanmasını sağlamak amacıyla mahkeme celbi sunma hareketini onayladı.

SEC'in, Ripple'ın bir gerçek keşfini yeniden başlatmaya çalıştığı gerçeğine karşı bir itiraz başlattığını belirtmek önemlidir. Ancak, bu Yargıç Sarah Netburn tarafından görevden alındı. Bu, yedi SEC görevlisine iki Mahkeme celbi sunulacağı anlamına gelir. Vakanın mevcut gelişimi, video kimlik doğrulamasının sonucunun savunması üzerinde çok fazla etkisi olabileceğinden, Ripple için çok önemlidir. Raporlara göre, yandaşlar mahkeme celplerinden olumlu bir sonuç bekliyor ve bu, talep üzerine Ripples likidite platformuyla birleştiğinde XRP fiyat artışına neden olabilir.

Ripple avukatlarının kısa süre önce SEC'e karşı, şirketi baskı altına almak ve zorlamakla suçlayarak bir dilekçe verdiklerini hatırlayalım.

Bir tweet'te, Ripple yanlısı avukat Jeremy Hogan, kimlik doğrulamanın davalarda önemli bir şey olduğunu ve engellenmemesi gerektiğini açıkladı.

Ripple, yalnızca konuşma yapan SEC çalışanlarının 7 videosunun kimliğini doğrulamak istiyor ve SEC yine bununla uğraşıyor  .SEC, geçen yıl yanıt verirken oyunlar oynadı. Kimlik doğrulama, davalarda standart bir şeydir ve bu kadar zor olmamalıdır.

Eski SEC Komiserinin Sözleri Ripple'ı Destekleyebilir

Hogan ayrıca mahkemeyi eski SEC komiseri Robert Jackson tarafından yapılan bir yoruma dikkat etmeye de çağırdı.

Ocak ayında Jackson, bir Forbes makalesinde, SEC'in dijital varlıkların menkul kıymetler olarak durumunun yönü konusunda netlikten kasten kaçındığını iddia ederek alıntılandı.

Önde gelen bir kripto analisti olan Bob Mason, XRP için 0,41 dolarlık bir ralli öngördü. Ancak, varlığın üç ana direnç seviyesiyle karşılaşabileceğine inanıyor. Mason, analizinde ilk direnç seviyesinin 0,3871 dolar, ikincisinin 0,3986 dolar ve üçüncünün 0,4167 dolar olduğunu belirtti. Bu durumda, fiyat ikinci direnç seviyesini kıramazsa ve 0,3443 dolara düşerse yükseliş görünümü geçersiz olacaktır.

Bir kripto analisti olan Rudy Fares, XRP fiyatının uzun süredir 0,3 ila 0,4 dolar arasında konsolide olduğunu gözlemledi. Bu, Matic'in beğenilerine kıyasla fiyatın düşük değerde olduğunun ve geciktiğinin bir göstergesidir. Ancak Fares, XRP 0,4 doları geçtiğinde bunun değişebileceğine inanıyor.

Ona göre, fiyat yükselecek ve diğer altcoinleri yakalayacak. XRP, mahkeme sonucunu bekleyen birkaç kripto borsası tarafından listeden çıkarıldıktan sonra geri dönmek için mücadele ediyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ