Son tweet'te, XRPL Labs'den kıdemli bir XUMM geliştiricisi Wietse Wind, topluluğa, ekibin piyasada daha yararlı hale getirmek için XUMM uygulamasına (bir arada kripto ödeme uygulaması- cüzdan) bazı profesyonel özellikler eklemeyi düşündüğünü söyledi.

XRPL Labs Eyes XUMM Pro

Son tweet'te, XRPL Labs'den kıdemli bir XUMM geliştiricisi Wietse Wind, topluluğa, ekibin piyasada daha yararlı hale getirmek için XUMM uygulamasına (bir arada kripto ödeme uygulaması ve cüzdan) bazı profesyonel özellikler eklemeyi düşündüğünü söyledi.

Ankette, kullanıcıların neredeyse yüzde 40'ı onu satın almak istiyor.

XUMM’nin Geleceği Hakkında Düşünme

Daha önce Wind, XRPTipBot ve XRParrot geliştirdi. Şimdi, ekibin XUMM projesinin geleceğini iyice düşündüğünü söylüyor, bu nedenle bazı profesyonel özellikleri başlatma fikri tartışılıyor.

XUMM uygulaması XRP defterine dayanmakta ve zaten kapalı bir geliştiriciler çemberi tarafından test edilmiştir.

Kullanıcılar Ücretli Bir Aboneliğe Zorlanmayacak

Wietse Wind ayrıca, kullanışlı özelliklerinin XUMM Pro'ya taşınmayacağını ve kullanıcıların ücretli bir aboneliğe zorlanmayacağını belirtti. Yeni hizmetlerin ek değer taşıyacağını ve temel özelliklerin herkes için ücretsiz kalacağını söylüyor.

Ekibin XUMM Pro'ya ekleyebileceği şeyleri açıklayarak, kullanıcıları XRP'nin alındığını bildirmek için push bildirimlerinden bahsediyor, premium düğüm erişimi vb. gelecekte de XUMM ve XUMM platformunu geliştirecek. ”

Kullanıcıların % 37'si Ödemeye Hazır

Geliştirici daha sonra kullanıcılardan kaç tanesinin ücretli bir abonelik satın almayı kabul edeceğini ve uygulama ile ilgilendikleri veya sadece takımı desteklemek istedikleri için bunu yapıp yapmadıklarını görmek için küçük bir ankete katılmalarını istedi.

 Neredeyse yüzde 40'ı 'takımı destekleme' seçeneğine oy verdi. Yüzde 30,9 hayır dedi; ancak XUMM'un ücretsiz sürümünü kullanırlar. Yüzde 22.4'ü yeni özellikleri kullanmak istedikleri için aboneliği satın alacaklarını söyledi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ