XRP dijital varlığının likiditesi Coins.ph'de yeni bir ATH'ye ulaşırken, Ripple’ın Bitso yerel havale pazarından daha büyük bir pay almayı planlıyor.

XRP dijital varlığının likiditesi Coins.ph'de yeni bir ATH'ye ulaşırken, Ripple’ın Bitso yerel havale pazarından daha büyük bir pay almayı planlıyor.

Üçüncü en büyük para biriminin benimsenmesi, Ripple'ın İsteğe Bağlı Likidite (ODL) koridorları sayesinde yayılmaya devam ediyor. Şimdiye kadar en iyi bilinen üç tanesi Meksika, Avustralya ve Filipinler'de çalışıyor ve Ripple’ın ortağı olan MoneyGram'ın havale devri yardımı ile kuruldu.

Yavaş yavaş, tüm bu koridorlarda XRP likiditesi yükseldi ve bugün Filipinler'de yeni bir rekor kırıldı.

Yeni ATH 6 milyonu aştı

Filipinler'in ODL koridoru, yerel kripto borsası Coins.ph üzerinden çalışıyor. Bugün, XRP likidite ATH önceki rekorun arkasında kaldı ve 6.041.940 seviyesini vurdu.


Avustralya'daki ODL koridoru (BTC Piyasaları borsası) da yeni bir ATH kurmaya yakın - bugünün işleminin sonucu 4.808.058 (yüzde 42) ve mevcut tüm zamanların en yüksek toplamı 5.189.716.

Ripple’ın ortağı Meksika’da daha büyük bir pazar payı hedefliyor

Bu haftanın başlarında Ripple, Bitso'nun Ripple’ın ODL teknolojisini ortaklarına Meksika’ya başarıyla tanıttığını söyleyen verileri yayınladı. 2019 yılında Bitso, bölgedeki havale pazarının yüzde 1,5'ini almayı başardı.

Şimdi, bu karlı sektördeki pazar payını büyük ölçüde artırmayı planlıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ