Xternity ağı, oyun geliştiricilerinin daha aktif adreslerle önde gelen blok zincirlerinden faydalanmalarını sağlar.

Xternity, WEB2 Oyunları Tarafından Web3

Xternity ağı, oyun geliştiricilerinin daha aktif adreslerle önde gelen blok zincirlerinden faydalanmalarını sağlar.
Beta sürümü, Polygon, ImmutableX, Solana ve Celo dahil olmak üzere önde gelen blockchain ağlarıyla entegre edilmiştir.
Uçtan uca bir Web3 çözümü olan Eternity, geliştirme planlarını ilerletmek için yaklaşık 4,5 milyon dolarlık bir yatırım sağladı. CNF ile paylaşılan bir basın açıklamasına göre, güvenli sermayeye Jibe Ventures, Flori Ventures, Secret Chords, Vgames ve NFX dahil olmak üzere birçok yatırımcı katıldı. Ayrıca şirket, küresel topluluğu açık Beta sürümünü piyasaya sürdüğü konusunda bilgilendirdi.
Sonuç olarak, e-spor geliştiricileri GameFi ürünlerini ölçeklendirmek için Xternity ekosisteminden faydalanabilir. Sağlam mali desteğe sahip olan Xternity kardeşliği, Web3'ün küresel kitlesel olarak benimsenmesine yardımcı olmayı amaçlıyor.

CEO ve Ex-Playtika Sagi şöyle diyor:

Xternity, sürekli olarak kullanıcı için değerli fayda sağlayan uzun vadeli bir çözüm tanımlamaya ve oluşturmaya çalışmaktadır. Web3'ün toplu olarak benimsenmesinin ancak sürdürülebilir bir katılım ekonomisi üzerine inşa edilmiş basit, güvenli ve ölçeklenebilir teknoloji ile mümkün olduğuna inanıyoruz.

Ayrıca, Xternity ağı, oyun geliştiricilerinin daha aktif adreslerle önde gelen blok zincirlerinden faydalanmalarını sağlar. En önemlisi, Xternity platformu, kripto para birimi ve blok zinciri aşamalarında yüksek tanınırlık kazanan NFT pazarını destekliyor.

Ayrıca, onchain verilerine göre, kazan-kazan (P2E) ve DeFi, son iki yıldır yatırım sermaye girişlerinde lider durumda.

Xternity ve Web3 Endüstrisi

Xternity ekibi, WEB3'ün kalıcı olduğuna ve Z kuşağının sınır aşamasını almaya hazır olduğuna inanıyor. Ayrıca, oyun geliştiricileri, daha önce oyuncu teşviklerine odaklanmayan Web2 oyunlarından para kazanmaya odaklanmıştır.

Örneğin, geleneksel bir mobil oyun projesi, oyuncuları yalnızca şirket içi özelliklerin kilidini açmaları için jetonlarla ödüllendirdi. Bununla birlikte, Web3 oyun endüstrisi, ekosistemden para kazanmak için blok zincir teknolojisinden yararlanmayı başardı. Sonuç olarak, daha fazla indirme ve aktif oyuncu, Axie infinity ve AXS ile deneyimlenenler gibi güçlü bir çevrimiçi topluluk oluşturuyor.

Bununla birlikte, çoğunlukla çoklu zincir yeteneklerinde sistem güvenliği atlaması, önemli bir engel olarak tanımlanmıştır. Sonuç olarak, Xternity, mükemmel bir web3 platformu geliştirmek ve sürdürmek için diğer üyelere liderlik edecek ve rehberlik edecek bir arka uç ekip liderinin reklamını yaptı.

Özellikle, şirket, oyun ve blok zinciri teknolojisi hakkında derin ve kapsamlı bilgiye sahip olan Sagi Maman (CEO) ve Shahar Asher (CTO) tarafından ortaklaşa kuruldu.

NFX Genel Ortağı Gigi Levy Weiss, "Xternity'nin kurucuları, oyunlar için nihai web3 ekosistemini oluşturmak için hem oyundan para kazanmaya hem de ölçeklenebilir platformlara ilişkin benzersiz bakış açılarını kullanıyor" dedi.

Şirketin oyun endüstrisine Multi Chain API, Gömülü ve özelleştirilmiş cüzdan, NFT platformu ve Web3 CRM aracı sağlamak için açık BETA'sını duyurduğunu belirtmekte fayda var. Bildirildiğine göre, Beta sürümü, Polygon, ImmutableX, Solana ve Celo dahil olmak üzere önde gelen blok zinciri ağlarıyla entegre edilmiştir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ