Yahoo Corporation'ın bir yan kuruluşu olan Z Corporation Inc. Japonya, TaoTao borsası ve Binance, Japon pazarına hizmet etmek için görüşmelerde bulunuyor.

Yahoo! Japonya İştiraki, TaoTao ve Binance Stratejik Bir Ortaklığa Yöneldi

Yahoo Corporation'ın bir yan kuruluşu olan Z Corporation Inc. Japonya, TaoTao borsası ve Binance, Japon pazarına hizmet etmek için görüşmelerde bulunuyor.

Japonya'nın Z Holdings Corporation'ın (eski adıyla Yahoo! Japan Corporation olarak bilinen) bir yan kuruluşu olan Z Corporation Inc. ve aynı şirketin bir kripto varlık takası iştiraki olan TaoTao Inc. Ve dev Bitcoin borsası Binance Japonya pazarında stratejik bir ortaklıkğa yöneliyor.

Üç şirket, Japonya’nın kripto para piyasasında stratejik bir ortaklık önerdi ve bu da Binance'ın kripto para birimi ile ilgili teknoloji ve TaoTao'ya kripto para birimi işlemleri desteği sağlamasına yol açabilir.

Haberler Ocak ayında Binance'den Japonya'da ikamet eden müşterilere hizmet sunmayı kademeli olarak durduracağını ve hizmetin sonuna göre şirketin yakında ticaret kısıtlamaları uygulayacağını duyurdu.

 TaoTao, Mayıs 2017'de BitARG Exchange Tokyo olarak kuruldu ve aynı yılın Aralık ayında, kripto para birimi borsa operatörü olarak Japonya'nın Finansal Hizmetler Ajansı'na kaydoldu. Nisan 2018'de Z Corporation (2018'de Yahoo! Japan tarafından kurulan bir yatırım şirketi) BitARG Exchange Tokyo'ya sermaye yatırdı ve Şubat 2019'da şirket resmi olarak adını TaoTao olarak değiştirdi. Şirket, ticaret hizmetlerini Mayıs 2019'da açtı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ