"Bu turun finansmanı başlangıçta 3 adet oyun geliştirmek ve ilk topluluk üyelerinin oyuna katılımını tamamen teşvik etmek için kullanılacaktır."

"Bu turun finansmanı başlangıçta 3 adet oyun geliştirmek ve ilk topluluk üyelerinin oyuna katılımını tamamen teşvik etmek için kullanılacaktır."

Mirror World, sektör için rekor sürede 4 milyon dolarlık tohum fonu aldı.

Mirror World, birlikte çalışabilir NFT varlıklarıyla birden fazla oyun oluşturan, yapay zeka destekli bir GameFi projesidir. Bu turda, dünyanın en iyi kripto ticaret platformu Alameda Research, en iyi eğlence yatırım şirketi Galaxy Interactive ve Republic Crypto, yatırıma birlikte liderlik ettiler.

Diğer yatırımcılar arasında GameFi guilds YGG SEA, Avocado DAO ve Mirana Ventures, OK Blockdream Ventures, Infinity Ventures Crypto, Sky9 Capital, LD Capital, PathDAO, Lucid Blue Ventures, Bas1s Ventures, Metasense DAO, Tess Ventures, Nihil Ventures dahil olmak üzere en iyi yatırım firmaları yer alıyor.

Mirror World, dijital inovasyonda GameFi küresel liderlik gücünü bir araya getirerek, gerçek hayatta ödüller kazandıran merkeziyetsiz sanal karnavalları ortaklaşa inşa edecek.

Mirror World Hakkında

Mirror World, oyunlarının her biri Y-Combinator tarafından inkübe edilen yapay zeka destekli sanal yaşam formlarına sahip bir içerik matrisidir.

Tüm sanal yaşamlar tüm oyunlarda birlikte çalışabilir, bu da sahiplerin GameFi'nin her birine girme özgürlüğüne sahip olmalarını sağlar. Mirror World, konsept kanıtı olarak 3 farklı oyun türünü yayınladıktan sonra, daha fazla içerik üreticisinin oyun ekosistemimize bağlanması için standart bir ekonomik çerçeve yayınlayacak. Mirror World, insanlar tarafından insanlar için kripto getirileri sağlayan, yapay zeka destekli bir sanal karnaval olacak.

Mirror World, yapay zeka modelini daha fazla Web 3 topluluklarına ve daha fazla yaratıcılık ve daha yüksek kolektif değer için projelere uygulamak ilk önceliği olmuştur. Eylül 2021, Mirror World, Crypto World'de dinamikler ve birlikte çalışabilirlik kavramını daha iyi tanıtmak için dünyanın ilk etkileşimli NFT'sini piyasaya sürdü: Mirror NFT (toplamda 11.000, Mirror World'deki birden fazla oyunda dağıtılabilir). Kasım 2021, Mirror World daha sonra ilk NFT etkileşim çipi Soul Chip'i piyasaya sürdü ve onlara "Zeka" ve "Ruh" getirmek için Crypto World'deki birçok yüksek kaliteli projeyle işbirliği yapmaya devam etti.


Mirror World, varlıkların oyunlar arasında paylaşılabileceği ilk oyunlarından birini yaratıyor. Oyuncular, çok çeşitli oyun deneyimlerinin ve türlerinin keyfini çıkarmak için Mirror NFT'lerle farklı Mirror World oyunlarında dolaşabilirler. Mevcut oyun dünyası tasarımında, Roguelike oynanışı, PVP tabanlı savaş arenası oyununu (Brawl of Mirrors) birleştiren ARPG (Mirrama) ve 2022'nin ikinci yarısında çıkacak daha fazla oyun var.

Mirror World, "GamePlay over GameFi" ilkesine bağlı kalarak, Republic Crypto'nun Tokenomic ekibi ile birlikte Tokenomics ve DAO'nun oyun değeri yüksek tasarımı üzerinde çalışıyor. Bu tasarımlar, oyunculara daha iyi bir oyun deneyimi ve daha sürdürülebilir ekonomik faydalar sağlayacak. Ayrıca daha fazla oyun stüdyosunu Mirror World'e katılmaya teşvik eden ve destekleyen daha açık çerçeveli bir ekonomik sistem olacak. Paylaşılan token sistemi altında, Mirror World açık, özerk, kendi kendini idame ettiren ve varlıklarla değiştirilebilir olacak.

Mirror World'ün Kurucusu ve CEO'su Chris Zhu şunları ifade etti:

"Mirror World'ü başlattık çünkü izole edilmiş merkezi GameFi projelerinin NFT'nin tüm potansiyelinden nasıl yararlanamadığını gördük. Başlangıçta, üyelerin yapay zeka destekli sanal yaşam formlarımız etrafında içerik oluşturması için konsept kanıtı olarak bir oyun matrisi yayınlayacağız. Yapay Zeka ve Kripto destekli  Nintendo of Web 3 ‘ün Nintendo’sunu oluşturmamıza yardım edin ".

Mirror World topluluğuna hoşgeldiniz ve katılımınızı dört gözle bekliyoruz!

Founder's Twitter: @Chrizhuu

Website:https://www.mirrorworld.fun/

Twitter:https://twitter.com/joinmirrorworld

Discord:discord.gg/XCZAsfu2zC

Mediumhttps://mirrorworld.medium.com/

Notion:https://mirrorworldfun.notion.site/mirrorworldfun/Mirror-World-76469543efc24da083e4148b7753d46e

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ