Bitcoin ağındaki işlem ücretleri, yıl başından bu yana % 1.300'den fazla arttı ve yarılanmaya kadar, 11 Mayıs'ta bir işlemi gerçekleştirmek için gereken miktarı 5.1 dolara kadar itti.

Yarılanma Sonrası Ortalama Bitcoin İşlem Ücreti Bu Seviyelerde

Bitcoin ağındaki işlem ücretleri, yıl başından bu yana % 1.300'den fazla arttı ve yarılanmaya kadar, 11 Mayıs'ta bir işlemi gerçekleştirmek için gereken miktarı 5.1 dolara kadar itti. Ancak, ücretlerdeki büyük artışa rağmen Birçoğu, Bitcoin'in hala geleneksel banka havaleleri ve PayPal'dan çok daha hızlı ve daha ucuz olduğunu belirtti.

Bitcoin Bu Yıl İşlem Ücretlerinde % 1.200 Artış kaydetti

Bitcoin ağı, ortalama işlem ücretlerinde önemli bir artış kaydetti ve Bitinfocharts'ın verileri geçen hafta 11 ayın en yüksek seviyesini gördüklerini gösteriyor.

14 Mayıs'ta, ağdaki ortalama işlem ücreti tek bir günde % 55'ten fazla arttı ve 5.1 dolara kadar yükseldi. Tek bir Bitcoin işlemi gönderme fiyatı 16 Mayıs'ta hızlı bir şekilde 3.45 $ 'a düşerken, son ortalama ücret 4 $' dır.

 Veriler, ortalama Bitcoin işlem ücretlerinin yıl başında 0.28 $ seviyesinde olduğunu göstermiştir. Bu şu anki ortalama 4.09 $ ile % 1.325 fazla bir artış gördükleri anlamına geliyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ