Blockstream CEO'su Adam Back'e göre Bitcoin (BTC) yatırımcıları bu düşüşü satın almak için kripto borsalarına akın ediyor.

Yatırımcılar Düşüşü Satın Almak İçin Borsalara Akın Ediyor Ünlü CEO’dan Bitcoin Tavsiyesi

Blockstream CEO'su Adam Back'e göre Bitcoin (BTC) yatırımcıları bu düşüşü satın almak için kripto borsalarına akın ediyor.

Bu Bitcoin (BTC) düşüşünü satın aldınız mı? Blockstream'in CEO'su Adam Back'e göre, fazla zamanınız kalmamış olabilir.

Şu an itibariyle, yatırımcılar bekle-gör modunda kalırken, Back, banka havaleleri borsalara yatırıldıktan sonra bunun değişebileceğine inanıyor. Bunu BTC fiyatında büyük bir artış izleyebilir.

Bekle, Hala Bitcoin'e Dokunmak İsteyen Var mı?

Back'in Satoshi’nin teknik incelemesinde alıntılanan sadık bir Bitcoin maksimalisti olduğu düşünüldüğünde, bazıları tahminlerinden şüpheci olabilir. Sonuçta, Bitcoin’in değer deposu durumu geçen Perşembe günü meydana gelen yüzde 48'lik çöküşten sonra pencereden uçtu. S&P 500, altın ve hemen hemen tüm önemli varlıklardan düşük performans gösterdi. Bunun tek istisnası, koronavirüs krizinin ve Suudi-Rus fiyat savaşının çifte sarsıntısı ile azalmakta olan petrol.

Bununla birlikte, Back’in argümanını görmezden gelmek için çok zor - hisse senedi belirsizlikte saklanıyor ve "büyük" niceliksel genişleme programlarından muzdarip olan para ile Bitcoin en güvenli bahis gibi görünüyor. Blockstream patronuna göre, büyük bir darbe almak üzere olan reel ekonomiden “tamamen bağlantısı kesildi”.

Halvingi Unutun. Her Şey Şimdi Ayrılmakla İlgili

Bir yıldan uzun bir süredir, bu tür olaylardan sonra koinin tarihi fiyat performansı göz önüne alındığında, Bitcoin yarılanması ana boğa anlatımı oldu. Şimdi, odak ABD borsasından ayrışmaya geçti.

Son zamanlarda BTC, S&P 500 için yüksek beta vekil olarak çalışıyor. ABD hisse senetlerinin Büyük Buhran'dan bu yana en kötü satışa yakalandığı göz önüne alındığında, bu tür bir korelasyon amiral gemisi kripto para birimi için zararlı olabilir.

 BTC'nin dün borsa satışında sabit kalması boğalara umut verdi, ancak koinin tamamen ilişkisiz bir varlığa dönüşüp dönüşmeyeceğini görmek için hala önünde uzun bir yol var.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ