Piyasaya taze bir şeyler getiren yeni kripto projeleri her gün başlatılır.

Yatırımcılar Helyum (HNT) ve Solana (SOL) Yerine Orbeon Protokolünü (ORBN) Ön Satışı Seçiyor

Piyasaya taze bir şeyler getiren yeni kripto projeleri her gün başlatılır. Ve hepimizin bildiği gibi, bu projeleri erken satın almak gelecekteki zenginliğin anahtarı olabilir! Bugün, ön satışının 8. Aşamasında olan ve tüm bir sektörü dönüştürebilecek bir proje olan Orbeon Protokolüne (ORBN) daha yakından bakacağız. Bakalım bu çaylak, Helium (HNT) ve Solana (SOL) gibi önde gelen koinlere karşı nasıl birikecek.


Helyum (HNT)

Helium (HNT), IoT cihazlarının birbirleriyle bağlantı kurmasını ve etkileşimde bulunmasını kolaylaştırmaya çalışan bir blockchain ağıdır. Helyum (HNT) düğümleri, kablosuz yönlendiricileri ve madencilik makinelerini birleştiren "etkin noktalar" olarak çalışır.

Yakın zamanda Helium'un (HNT) Mart 2023'e kadar Solana (SOL) blok zincirine aktarılacağı ortaya çıktı. Geçiş tamamlandıktan sonra, kullanıcılar Helium (HNT) cüzdan uygulamasının yeni bir sürümünü edinebilecekler. Bu, şu anda son 24 saatte %1'lik bir artışla 2,81 dolardan işlem gören Helium (HNT) için hafif bir ralliye neden oldu.

Ancak Helyum (HNT) için haftalık grafiklere baktığımızda son 14 günde %3'lük bir düşüş görüyoruz. Helium'un (HNT) ticaret hacmi de bir gecede %40'lık bir düşüş gördü ve birçok analist kripto para için gelecekte uzun vadeli bir düşüş hareketi öngörüyor.


Solana (SOL)

Solana (SOL), hız ve esneklik için oluşturulmuş bir blockchain platformudur. Solana (SOL), hızlı ve güvenli işlemler sunmak için aşağıdan yukarıya oluşturuldu.

Son zamanlarda, kaynaklara göre Solana (SOL) fiyatı, 120 milyon doları aşan satışların bir sonucu olarak neredeyse %10 düştü. Şu anda Solana (SOL), haftalık zirvesi olan 24,66$'dan düşüşle 23,40$'dan işlem görüyor.

Solana (SOL), yaklaşan Helyum (HNT) entegrasyonu nedeniyle bir artış görebilir; ancak, bu gelecekte gelecek. Ayılar Solana'nın (SOL) kontrolünü elinde tutuyor ve görünüşe göre bırakmıyorlar.


Orbeon Protokolü (ORBN)

Orbeon Protokolü'nün (ORBN) arkasındaki ekip, daha önce hiç yapılmamış bir şeyi ortaya çıkaracak – merkezi olmayan bir yatırım platformu, sıradan yatırımcılara gelecek vaat eden startup'ları erken ve ucuza satın alma şansı veriyor. Orbeon Protokolü (ORBN) bunu, gerçek finansman turlarını temsil eden öz sermayeye dayalı fraksiyonlara ayrılmış misli olmayan tokenler (NFT'ler) aracılığıyla yapar.

Tüm yatırımcılar ve şirketler, Orbeon Protokolü (ORBN) aracılığıyla bu eşsiz kitlesel fonlama yönteminden yararlanacak. Parçalara ayırma yönü nedeniyle, daha fazla Orbeon Protokolü (ORBN) yatırımcısı, bir tokenin parçalarını 1 $ gibi düşük fiyatlara satın alabilecek ve şirketlerin fonlama hedeflerine daha hızlı ulaşmalarına yardımcı olacak.

Şimdi, Orbeon Protokolünün (ORBN) başarılı olacağı başka bir alan olan güvenlikten bahsedelim. Bir Sağlam Kanıt denetimi zaten gerçekleştirildi ve proje likiditesi, ön satış sona erdikten sonra on yıl süreyle kilitlenecek - herhangi bir Orbeon Protokolü (ORBN) yatırımcısı için mükemmel işaretler.

ORBN tokeni şu anda yalnızca 0,0766 ABD dolarına mal oluyor ve size gelecekteki yönetişimi, staking ödüllerini ve çok daha fazlasını sunuyor. Bu avantajlardan herhangi biriyle ilgileniyorsanız ve ön satışın sonunda 0,24$'a ulaşacağı tahmin edilen bir coin satın almak istiyorsanız, ön satış bitmeden Orbeon Protocol (ORBN) coin'e yatırım yapmayı düşünün.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ