Farklı bakış açısıyla kripto para dünyasında kendine yer bulmayı başaran Mydexpay Xmd projesi , her geçen gün kendinden bahsettirmeye devam ediyor.

Farklı bakış açısıyla kripto para dünyasında kendine yer bulmayı başaran Mydexpay Xmd projesi , her geçen gün kendinden bahsettirmeye devam ediyor. Ayrıca Yatırımcılarına, kripto para dünyasında dikkat çeken bir kazanç planı sunan MyDexPay’in, gelecek vaat eden kripto para platformu olarak Türkiye’de de popülaritesi her geçen gün artmakta.

Bünyesinde  XMD tokeni barındıran platform, merkezsiz teknolojiyi desteklemeyi amaçlıyor. Katmanlı bir ağ tasarımı üzerine kurgulanan XMD, kullanıcıların farklı işlemleri yapabilmesi için merkezsiz API erişimi ve dosya sistemi olarak öne çıkıyor.  “ERC- 20” tabanlı olan XMD tokeninin toplam arzı 21 milyar.

Şubat/2020 de Etherflyer ve Vindax borsasında listelenmeye başlayan Xmd şimdi de bir Türk borsası olan BİTROTA’da işlem görmeye başladı.

Uzmanların görüşüne göre bugün 0.01 cent olan fiyat, yıl sonu 1 usd seviyelerine ulaşabilir. Tabana yayılan yapısıyla yatırımcılarının tümüne fırsat eşitliği tanıyan proje bu yönüyle  geniş kitlelere hızlı bir şekilde ulaşıyor.

Projenin Masterlife kazanç planı sayesinde yatırımcılar yaklaşık aylık %30 kazanç elde ediyor. Üstelik yatırım yaptıklarının ertesi günü yatırım tutarının yaklaşık %1ni hesaplarına çekebiliyorlar. Kazançlarını günlük olarak alabilen memnun kesim projenin hızlı ilerlemesine olanak sağlıyor.

 Projenin 2 yıllık süreçte istikrarlı ilerleyişi ve yol haritasına harfiyen uyması da güven teşkil ediyor. Mobil cüzdan ve ticari entegrasyonlar ile yoluna devam edecek olan proje atılımlarına hızla devam ediyor . Projede Lider ülke konumunda olan Türkiye, yapılandırmada da başrol oynuyor. Çok yakında tüm Türkiye olmak üzere, dünyada xmd kullanımı giderek artacak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ