Ayılar 15 Mayıs'ta artan kanalın destek hattının altına düşmüş olsalar da, düşüşü sürdüremediler. Bu, daha düşük seviyelerde talep olduğunu göstermektedir.

Yatırımcıların Yakından Takip Ettiği Altcoin

Ayılar 15 Mayıs'ta artan kanalın destek hattının altına düşmüş olsalar da, düşüşü sürdüremediler. Bu, daha düşük seviyelerde talep olduğunu göstermektedir. 16 Mayıs'ta Tezos (XTZ), önceki analizde önerildiği gibi iyi bir satın alma fırsatı olan 20 günlük EMA'nın üzerinde toplandı.

İlk fiyat hedefi, ayıların tekrar sert bir direnç gösterebileceği aşağı trend çizgisine doğru bir hareket olacak. Eğer boğalar fiyatı düşüş trendi çizgisinin üzerine itmek için mücadele ederse, traderlar kısmi kar elde edebilirler.

Ancak, boğalar CoinMarketCap'te 10. sıradaki kripto para birimini düşüş trendi çizgisinin üzerine taşıyabilirlerse, 3.07369 $ - 3.2712 $ direnç bölgesine bir ralli mümkün olacak.

XTZ / USD kuru kapanır ve kanalın altına inerse, bu yükseliş görünümü geçersiz kılınacak. Trendin 2.24 doların altına doğru kırılması durumunda negatif olması muhtemel.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ