Eski Ripple yöneticilerinin piyasaya XRP sattığı haberleri veya SEC'in Ripple aleyhindeki davasındaki gelişmeler düzenli aralıklarla piyasaya çıktı ancak yine de fiyatlar geçtiğimiz haftalarda yükselmeye devam ediyor.

Eski Ripple yöneticilerinin piyasaya XRP sattığı haberleri veya SEC'in Ripple aleyhindeki davasındaki gelişmeler düzenli aralıklarla piyasaya çıktı ancak yine de fiyatlar geçtiğimiz haftalarda yükselmeye devam ediyor. Bu, güçlü bir yükseliş piyasası hissine işaret etti ve alıcıların fiyatları daha yüksek tutması muhtemeldir, bazı analistler XRP’de ATH'nin kırılmasını bile talep ediyor.

Grafiklerde XRP, önümüzdeki saatlerde 1,25 dolara yöneldi. 0.63 $'ı geçen kırılma, XRP'nin birden fazla direnç seviyesini 1 $'a düşürdüğünü gördü ve önümüzdeki haftalarda 1.71 $'a dokunabilir.

Daha kısa zaman dilimlerinde, son birkaç gün içinde belirgin bir yükselen üçgen (turuncu) oluştu ve 1,1 $ alanını aşan bir kırılma gördü. Bu, XRP'nin önümüzdeki saatlerde 1,45 dolara ulaştığını görebilir.

12 saatlik zaman diliminde de XRP'nin güçlü bir yükseliş görünümü vardı. Teknik göstergeler, alıcı ve satıcıların yaklaşık bir buçuk ay süren dengesinin ardından geçen hafta talebin istikrarlı bir şekilde arttığını gösterdi. Yükselen bir farklılaşmanın ortaya çıkmaya başlamasıyla birlikte, momentum da güçlü bir şekilde boğaların lehineydi. Bu, şu an itibariyle, önemsizdi - bu zaman dilimlerindeki farklılıkların ortaya çıkması biraz zaman alıyor.

XRP için hem geri çekilme hem de uzatma seviyelerini çizmek için Fibonacci düzeltme aracını kullanarak, 0.36 $'dan düşük dalgalanmadan 1.1 $'a yükselen yükselişe bağlı olarak, 1.45 $ ve 1.71 $ % 23.6 ve % 38.2 uzatma seviyeleri ve yükseliş olarak öngörüldü. Önümüzdeki haftalarda teknik hedefler bunlar.

Yön Nereye?

A / D hattı, Şubat ortasından Mart sonuna kadar sabit kaldı ve son iki hafta içinde gözle görülür şekilde toparlandı. Bu talep, fiyat artışının 0,63 dolarlık önceki direnç seviyesini geçtiğini doğruluyor. MACD güçlü bir yükseliş ivmesi gösterdi.

RSI, düşüş eğiliminin olası başlangıçlarını gösterdi - ancak bu, kabul edildiği gibi, oynamaya yakın değil. Önümüzdeki birkaç gün RSI, fiyatın yanı sıra daha da yükseldi ve 87 değeri Ocak ayından bu yana en yüksek seviyeye ulaştı.

Mega trend göstergesi bir alım sinyali göstermeye devam etti ve 0,85 $'ın altındaki bir seansta satmaya başladı (yazım sırasında, muhtemelen daha yükseğe tırmanacak).

XRP güçlü bir yükseliş gösterdi ve 1 doları geçmesine rağmen, önümüzdeki haftalarda kazanımlar için daha fazla alana sahip olması muhtemel.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ