XRPL Monitor aktarılan çok sayıda XRP miktarını tespit ediyor. Bu arada koinin likidite endeksi ODL koridorlarında tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi.

Yatırımcısını Hayal Kırıklığına Uğratan XRP

XRPL Monitor aktarılan çok sayıda XRP miktarını tespit ediyor. Bu arada koinin likidite endeksi ODL koridorlarında tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi

Bu kripto para biriminin 170.7 milyonu harekete geçtiğinden XRP defteri üzerinde birkaç devasa işlem fark edildi. Bu arada, XRP likidite endeksi, Filipinler ve Avustralya'da yeni zirvelere yükseldi ve XRP'nin benimsenmesinin artmaya devam ettiğini gösteriyor.

Ancak bu, XRP fiyatının yükselmesine yardımcı olmuyor. Yazı yazılırken, kripto para, Bitcoin'in düşüşünün ardından diğer ilk on kripto parayla birlikte düşerek 0.2097 $ (CoinMarketCap'e göre) seviyesinden işlem görüyor.

170,7 Milyon XRP taşındı

Twitter'daki XRPL Monitor hesabı, kurumsal cüzdanlar ve çeşitli kripto borsaları arasında üçüncü en büyük para birimi XRP'de birkaç dev boyutlu işlem bildirdi.

Analitik web sitesi Bithomp, bu fonların Coincheck, MXC, Bithumb ve gate.io gibi dijital borsalar arasında taşındığını ortaya koyuyor.

XRP Daha Likit Hale Geliyor

Twitter'dan elde edilen verilere göre, iki ODL koridoru XRP likiditesinde önemli bir artış gösterdi. Coins.ph borsası ile çalışan Filipinler koridorunda, XRP likiditesi bir önceki tüm zamanların en yüksek seviyesini aştı ve şimdi 7.436.863'e ulaştı.

Bir önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi, XRP'nin AUD karşısında işlem gördüğü Avustralya merkezli BTC Piyasaları borsasında da arttı.

Mevcut ATH, 6.387.402'lik bir önceki kayda göre 6.338.609'dur.

Her iki borsada da bugünkü ticaretin sadece yüzde 54'ü gerçekleştirildi.

 Büyük bir XRP iticisi olan Tiffany Hayden, takipçilerine tüm XRP depolarını sattığını bildirmek için Twitter'a gitti. Hayden attığı tweette  “Çok fazla kişinin elinde duran varlıkları satıyorum” diyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ