Günümüzde artık birçok kripto para birimi var.Şaka değil, sayıları 12000 'i geçti.

Günümüzde artık birçok kripto para birimi var.Şaka değil, sayıları 12000 'i geçti. Bu kadar çok koin içerisinde hangisine yatırım yapılabileceği ise kafa karıştırıyor. İşte sizin için kısa bir yol haritası.

Nasıl Yaklaşılmalı ?

Öncelikle kripto para birimlerinin White Peper olarak isimlendirilen ve benim tanıtım bülteni dediğim klavuza çok iyi bakılmalı. Proje alanda hangi boşluğu dolduruyor , hedefleri neler ve hangi problemi çözecek gibi bölümlerine iyi bakılmalı.

 

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Kripto para projelerinde bir diğer önemli nokta ise kaç adet token olacağı. Örneğin , bir kripto para projesinde 1 trilyon adet token olacaksa bu kripyo para  biriminin 1 dolar ve üstü değere ulaşması imkansızlaşıyor. Ayrıca token sayısı az olan projelerin daha fazla kazandırma ihtimali mevcut.

Kripto para projelerinde ekip sayısıda da son derece nemli olduğu için ekibe çok iyi bakılmalı. Şu ana kadar gördük ki ekibi güçlü olan projeler gelecek vaat ediyor. Son olarak projelerin twitter ve Telegram gibi sayfalarına da bakılmalı ve takipçi sayısına dikkat edilmelidir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ