Merkezi olmayan finans, kripto para birimlerindeki yıllardaki en önemli eğilimdir .

Yeni Covesting Getiri Hesapları PrimeXBT

Merkezi olmayan finans, kripto para birimlerindeki yıllardaki en önemli eğilimdir . Saf yıkıcı potansiyeli ve gücü göz önüne alındığında potansiyel olarak diğer piyasa sektörlerinden daha önemlidir. DeFi, çeksiz kredi ve borçlanmaya izinsiz erişim sağlayarak veya bir APY aracılığıyla atıl sermaye getirisi sağlayarak geleneksel bankacılık hizmetlerini geçersiz kılma yeteneğine sahiptir.

Bugünlerde geleneksel bir tasarruf hesabı %0.04 kadar düşük bir teklif sunuyor, ancak DeFi'deki oranlar piyasa koşullarına, oynaklığa, hacme ve daha fazlasına bağlı olarak %10'a kadar çıkıyor. Geriye kalan tek engel, kullanıcıların teknik gereksinimler ve bir risk katmanıyla birlikte gelen otomatikleştirilmiş piyasa oluşturma platformlarına erişmek için Blockchain cüzdanlarını merkezi olmayan uygulamalara bağlamaları gerektiğidir.

Bu nedenle Covesting'in PrimeXBT'deki yeni getiri hesapları, kripto endüstrisinin tomurcuklanan bölümü için bir dönüm noktası olabilir, çünkü ilk kez getiri üreten protokollere erişim kolaylaştı.

Finansta DeFi Neden Bu Kadar Önemli?

Bitcoin yaratıldığında, Satoshi Nakamoto, kullanıcıların kendi bankaları olmalarına izin vermeyi ve esasen mevcut para sistemiyle ilişkili aracıları ortadan kaldırmayı amaçladı.

Ekosistem büyüdükçe, Ethereum tanıtıldı ve akıllı sözleşmeler, kripto para birimlerinin işlem yapma biçimine yeni katmanlar ekledi. Eklenen yürütülebilir kod satırı, merkezi olmayan uygulamaların Ethereum süper bilgisayarında çalışmasına izin verir.

Bu merkezi olmayan uygulamalar, kullanıcılara geçmişte yalnızca bir bankada bulunan özelliklere ve hizmetlere erişmenin yollarını sunabilir. Bankalar, onaylar, kredi çekleri ve her türlü kişisel bilgi ister. Eğer bir krediniz olması gerektiğini düşünmüyorlarsa, ne kadar sermayeniz olursa olsun, kredi almazsınız.

DeFi, aracıları devre dışı bırakır ve protokoller, kullanıcıları finansal hizmetlere, çemberler arasında atlamaya gerek kalmadan, ancak sonunda geri çevrilmek üzere bağlar.

Getiri Hesaplarını Covesting, DeFi'yi Nasıl Kolaylaştırır?

Ancak DeFi, erişilebilirlik açısından henüz tam olarak orada değil ya da en azından tarihsel olarak olmadı. Örneğin, kullanıcıların merkezi olmayan platformlara bağlanması gerektiğinden, cüzdanları Blok Zincirine bağlarken kullanıcı hatasıyla ilişkili bir kayıp olasılığı vardır. Birçok DeFi platformu, kullanıcının fonlarının kaybolmasına neden olan hatalar ve açıklardan yararlanır.

Ancak PrimeXBT, PrimeXBT panosu aracılığıyla ve banka düzeyinde hesap güvenliği kullanarak en iyi DeFi protokollerine erişim sunan Covesting Getiri Hesabı sistemini yeni başlattı. Hizmet, her iki dünyanın da en iyisidir, boşta kripto varlıkları tutarken %10'a varan APY oranlarına erişim sağlarken, aynı zamanda birinci sınıf 7/24 müşteri hizmeti ve özel bir hesap yöneticisi sunar.

Kullanıcılar, kripto, Forex, Emtia ve hisse senedi endeksleri ticareti yapmak için kullandıkları aynı güvenilir hesaptan ETH, USDT ve USDC'yi stake edebilirler. Covesting ekosisteminin bir parçası olarak, kullanıcılar Covesting Getiri Hesabı modülünde ek yardımcı programların kilidini açmak için COV belirteçlerini de stake edebilirler. Kamu hizmetleri, üyelik düzeyine bağlı olarak APY'de 2 kata kadar artış, işlem ücreti indirimleri ve çok daha fazlasını içerir.

PrimeXBT Sırada Ne Düşecek?

Getiri Hesaplarını Covesting, kopya ticareti ve COV token Staking, PrimeXBT'nin son birkaç ayda piyasaya sürdüğü birkaç yenilikten sadece üçü. Diğer güncellemeler arasında, platformun V2.0 yükseltmesiyle eksiksiz bir görsel ve altyapı değişikliği ve Dogecoin ve Solana'yı içeren bir dizi yeni altcoin yer alıyor.

Tüm bunlar ve daha fazlası tek bir çatı altında sunuluyor ve şirketin her zaman elinde bir şeyler olduğu görünen sürekli yenilik yol haritasının bir parçası. Şirket blogunda daha fazla bilgi var ve duyuruldukça daha fazla güncelleme için bizi izlemeye devam edebileceğiniz yer.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ