The Conglomerate Capital (TCC) projesi duyurulduğu günden bu yana büyük ilgi görüyor.

Yeni GEM Çıkıyor: The Conglomerate Capital

The Conglomerate Capital (TCC) projesi duyurulduğu günden bu yana büyük ilgi görüyor. Bazı insanlar buna kripto dünyasındaki bir sonraki büyük şey diyor ve kesinlikle onu çevreleyen çok fazla yutturmaca var.

Dünya daha dijital hale geldikçe, hızla değişiyor ve daha merkezi olmayan bir hale geliyor. Kripto para birimi, blockchain, DeFi, web 3.0 ve Merkezi Olmayan Otonom Kuruluşların (DAO'lar) yükselişi buna katkıda bulunuyor. Şimdi, zorluk, tüm bu yeni teknolojilerden nasıl yararlanılacağı ve toplumu olumlu yönde nasıl etkileyeceğidir.

Finans ve yatırım perspektifinden bakıldığında, bu yeni teknolojilerle, şimdiye kadar yalnızca Risk Sermayesi (VC) ve Özel Sermaye (PE) fonlarının erişebildiği dünyanın her yerindeki bireysel yatırımcılara olağanüstü özel piyasa yatırım fırsatları sağlamak için eşsiz bir şans var. , gerçek değerin üretildiği yer.

FNF Research'e göre, Crowdfunding ve Launchpad (ICO) pazarı, toplamda gelecek yıl GMV bazında 21 milyar ABD Doları değerine ulaşacak. Bir fonlama yöntemi olarak kripto, toplanan sermayenin sadece ~%20'sini oluştursa da, anlaşma başına ortalama tutarı 4,9 milyon ABD doları, kitle fonlaması ise yalnızca 0,3 milyon ABD dolarıdır.

Şirketin web sitesinden aktarılmıştır. Ekip, yatırımcıların projenin karmaşıklığını anlamasını kolaylaştırmak için çeşitli yapay zeka yapımı videoları bir araya getirmeyi başardı.

Proje
Konglomera Sermayesi (TCC), kendi tokeni (CONG) ile birlikte, yıkıcı girişimlerin yanı sıra KOBİ işletmelerinin de dahil olduğu Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon (DAO) tarafından yönetilen ilk gerçek web3, Ethereum blok zinciri tabanlı yatırım ve finansman platformudur. yatırımcıların CONG belirteci aracılığıyla Risk Sermayesi ve Özel Sermaye olağanüstü fırsatlarına erişebilecekleri sermayeyi artıracak.

TCC ve CONG ekosistemi, yeni pazar özelliklerinin uygulanması ve kullanılması yoluyla yatırımcıları yönlendirmek ve korumak için yönetişim ve yatırım özellikleri oluşturan ve yolu şekillendirmek için dünya 1. kademe VC ve PE sektör yöneticilerinin uzmanlığına güvenen ilk ve tek ekosistemdir. insanlar sermayelerini yatırırlar.

TCC & CONG sunum destesinden dışa aktarılmıştır. Kurucuların güçlü geçmişine dayanan Ekosistem, VC ve PE endüstrilerinin özelliklerini kripto dünyasına getiren ilk kişi olacak.

Notlar:
Bir kampanya finanse edildikten sonra TCC, USDT ve BUSD'yi fiat karşılığında değiştirir ve Şirkete gönderir. Tersine, bir Şirket nakit ürettiğinde ve hissedarlara dağıttığında, TCC hissesi oranında nakit alacaktır.
Yönetişim kararına göre, Şirketlerden TCC'ye dağıtılan fonlar USDT & BUSD'ye dönüştürülebilir ve sahiplerine orantılı olarak dağıtılabilir.
TCC, nakit varsa bir geri alım programı uygulayabilir. Yönetişim tarafından kararlaştırılacak olan CONG başına fiyat ve toplam tutar.
Yatırımcılar, token borsalarda listelendiğinde CONG ticareti yapabilecektir.
Şirketlerden elde edilen nakit ile TCC, sahiplerine dağıtılmak üzere tokenlere dönüştürebilir.
Çıkarların uyumlu hale getirilmesi için, CONG tokenleri, Şirketlerin üst yönetimine hak kazanmaya dayalı olarak verilecektir.
Tokenler kazanıldığında, bu yöneticiler başka belirteçler veya CONG için itibari para almak için bir takas kullanabilirler.

CONG Tokeni

Projenin teknik incelemesini okuduk ve bu konudaki düşüncelerini öğrenmek için blockchain uzmanlarıyla etkileşime geçtik. Genel olarak, yalnızca tokenomiklerinin değil, aynı zamanda yönetişim sisteminin de türünün ilk örneği olduğunu duyduk.

VC ve PE özelliklerini kripto dünyasına getirerek, proje daha iyi bir yatırım deneyimi ile yatırımcıları yönlendirebilecek ve koruyabilecektir. Birkaç özelliğini aşağıda özetledik:

Tokenomik
Sahipler, token takdirinden, token temettülerinden, portföy şirketlerinin satışından, faiz getiren tokenlardan, gelir kazandıran özelliklerden vb. çeşitli şekillerde yararlanır.
TCC platformunda portföy şirketleri fırsatlarının artmasıyla birlikte CONG token fiyatı artar. Yatırımcılar tokeni ne kadar erken satın alır ve elinde tutarsa o kadar iyidir.

Verimli Tarım: SELIC'e (Brezilya standart piyasa oranı) sabitlendi. Tokenler çiftçilik ve ödüller için kilitlendi ve piyasada satılamaz. Ödüller anlaşmalara katılmak için kullanılabilir. Tohum, satış öncesi ve özel satış yatırımcıları, SELIC'in sırasıyla %120, %110 ve %105'ine (şu anda %13,75'te) verim çiftçiliği tokenlerine sahiptir.
CONG seçenekleri (“CONGo”): Bir finansman kampanyasının sabit sınırına ulaşılırsa, fazla değer CONGo ile değiştirilir ve bu değer, bir sonraki finansman etkinliği çevrimiçi olduğunda CONG ile değiştirilecektir. Döviz fiyatı, yatırımcıların daha önce başvurduğu andaki token fiyatı olan CONG'(p-1) olacaktır.
Adil Tahsis: Ekosistemdeki yatırımcı sayısını artırmak için yeni yatırımcılar, fonlama kamında önceliklendirilecek ve tahsis edilecek 1. grup olacaktır. Bundan sonra, yatırımcıların tahsis ettikleri toplam CONG'deki paylarına göre tahsis edilir.
Geri satın alma programı: Her sahip, bir yönetişim prosedürü olarak nakit varsa oylamayı ayarlayabilir.
Büyük token sahiplerinin yönetişim tekliflerini manipüle etmesini zorlaştırmak için, oy almanın artan maliyeti göz önüne alındığında, CONG protokolü, stake edilen tokener başına Kuadratik oylama özelliğini kullanacaktır.
Oylama Kilitlenmesi: yönetişim saldırılarını önemli ölçüde azaltmak için basılan tokenler ve 1 yıldan daha kısa süreli adresler, kazanılmamış tokenlerin yanı sıra oylamaya uygun değildir.
Yan cep koruması: Portföy şirketinin artırılan sermayesi bir emanet hesabına aktarılacak ve önemli teslimatlara göre serbest bırakılacaktır. Sahipler, sermayenin serbest bırakılmasını onaylamak için kilometre taşları başarılarını doğrular. Kilometre taşlarına ulaşılamaması ve şirketin durdurulması durumunda, yan cep sermayesi kilitlenecek ve bir sonraki artışa tahsis edilecektir.
Portföy Şirketlerinin Yönetim Ekibinin Tazminatı: oylama mutabakatı, yeni finanse edilen şirketin ekibine CONG ödüllerinin hakediş programını, miktarını ve kilometre taşlarını onaylar. Operasyon ekibinin ikramiyeleri, CONG şeklinde verilecek, bu, girişimcileri bir bütün olarak sahiplere fayda sağlayan ekosisteme hizalar.
Şartnameler: Bir VC ve/veya PE fonu, mevcut arzın +%5'ini temsil eden belirteçleri almak için bir teklif sunduğunda, bunun oylamaya gitmesi ve proje ekibinin anlaşma hakkında bilgi vermesi gerekir.
Anlaşma akışları: anlaşmaları finanse etmek için yeni belirteçler üretilebilir, yeni bir şirket finansman anlaşması TCC platformuna giderse oylama konsensüsü onaylanır.
Takım
Kurucuları VC/PE endüstrisinden geldi ve Kaszek Ventures, Lightrock, Belfer Investments, Madrone Capital Partners, BTG Pactual, Global Endowment Mgmt, Omidyar Network, Endeavor Catalyst, Quebec Impact Assets ve LTS gibi birinci sınıf yatırım fonlarında çalıştılar.

Ayrıca, yaklaşık 200 milyon ABD doları topladılar ve 800'e yakın birleşme ve satın alma işlemine katıldılar.

TCC & CONG sunum destesinden dışa aktarılmıştır. Kurucular eski VC/PE endüstri yöneticileridir. Proje, yatırım fonları ve diğer kripto şirketleri tarafından destekleniyor.

Hepsini bir araya getirdiğimizde, Ekip, son zamanlarda kripto şirketleriyle ilgili gördüklerimize kıyasla (örneğin, FTX'teki SBF) projeyi yüksek çıtaya ayarlayan son derece deneyimli.

Ön Satış Etkinliği
CONG token ön satış etkinliği 16 Ocak'ta saat 9:00 GMT'de başlayacak. Şirketin web sitesine göre, daha sonra her zaman bir token fiyatı artışı olacak olan başka ön satış turları olacak.

Sonuç ve Daha Fazla Analiz
Projeyi ve token'ı CONG'yi analiz etmesi istenen gazeteciler ve blockchain uzmanlarından oluşan grubumuz, kripto perakende yatırımcılarının uzun süredir duymak istedikleri sonuca vardılar: sonunda, geri dönüşe katkıda bulunabilecek güçlü ve somut bir proje başlatılacak. Neredeyse bir yıl öncesine kadar hepimizin gördüğü kripto boğa piyasası dönemleri.

Projenin kurucusu ve CEO'su Yves Civolani ile birkaç gün içinde düzenlenecek ve yayınlanacak bir röportaj istedik.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ