Boğalar, Bitcoin'deki düşüşleri ve birkaç altcoin'i satın alıyor ve bu da yatırımcı duyarlılığının olumlu kaldığını gösteriyor.

Yeni Güne Başlarken Bitcoin ve Kripto Para Piyasasında Neler Bekleniyor?

Boğalar, Bitcoin'deki düşüşleri ve birkaç altcoin'i satın alıyor ve bu da yatırımcı duyarlılığının olumlu kaldığını gösteriyor.

CFTC'nin BitMEX üzerindeki düzenleyici baskısının haberini takiben Bitcoin'deki (BTC) sığ geri çekilme ve ABD Başkanı Donald Trump'ın koronavirüs için pozitif test ettiğine dair geç duyuru, altta yatan hissin hala yükselişe geçtiğini gösteriyor.

Genel olarak, olumsuz haber akışının bu tür dönemlerinde en çok hasar, kaldıraçlı pozisyonların kareye oturtulmasından kaynaklanır. Veriler, Bitcoin vadeli işlem hacminin ve açık ilgisinin Eylül ayı başlarında zirveye ulaştığından beri düştüğünü gösteriyor.

"Buradan 7 BTC hoşgeldin bonusu ile kripto bahislerine göz atın"

Bu, aceleyle kare haline getirilmesi gereken daha az long pozisyon olduğu anlamına gelir ve daha keskin bir çarpışmanın neden önlendiğini de açıklayabilir.

Bitcoin, son birkaç haftadır büyük ölçüde fiyat aralığına bağlı olsa da, zincir üzerindeki veriler, yeni katılımcıların keskin bir akışını gösteriyor. Analistler, bu kullanıcı büyümesini olumlu görüyor çünkü yeni tüccarların Bitcoin'i bir değer deposu olarak gördüklerini öne sürüyor.

 Yatırımcılar, mevcut zayıflıktan hızla geri dönen kripto para birimlerini arayabilirler çünkü bu, düşüşlerde güçlü satın alma olduğunu gösterir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ