Bitcoin ve birkaç altcoin'deki sıkı konsolidasyon, önümüzdeki birkaç gün içinde potansiyel bir kırılmaya işaret ediyor.

Yeni Hafta Başlarken Bitcoin ve Kriptolarda Beklentiler Neler?

Bitcoin ve birkaç altcoin'deki sıkı konsolidasyon, önümüzdeki birkaç gün içinde potansiyel bir kırılmaya işaret ediyor.

Hafta sonu hackerlar, KuCoin borsasındaki bir dizi sıcak cüzdandan yaklaşık 150 milyon dolarlık kullanıcı fonunu çaldı. Önceki hackleme vakaları genellikle kripto fiyatları üzerinde olumsuz bir etkiye sahiptir. Ancak haberler Bitcoin'in (BTC) ve altcoinlerin fiyatını düşürmedi.

Square CEO'su Jack Dorsey, bir röportajda, "güvenliğin mükemmelleştirilebilecek bir şey olmadığını" ve saldırganların önünde kalmak için sürekli bir çaba olduğunu söyledi.

Dorsey, Bitcoin ve blockchain'in her Bitcoin içeriğinin sonsuza kadar "ona bağlı her nodeda" sonsuza kadar var olacağı bir gelecek olduğunu ekledi.

Öte yandan CryptoCompare'den kısa süre önce yayınlanan veriler, kripto para borsasında işlem gören ürünlerdeki (ETP) işlem hacimlerinin Ağustos ortasında günde yaklaşık 186,5 milyon $ 'dan Eylül ortasında ortalama 48 milyon $' a düştüğünü gösteriyor.

ETP hacminin büyük bir kısmı Grayscale’in ürünlerinden geliyor ve verilere göre bu ürünlerdeki ticaret hacimleri Eylül ortasında günde yaklaşık 40 milyon dolara düştü. Bu, yatırımcıların kripto piyasalarının yükselişine devam etmesini beklerken alımlarını durdurduğunu gösteriyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ