Bitcoin, daralan bir aralıkta kalmaya devam etse de belirli altcoinler, temel destek seviyelerinden sıçrarlarsa daha yüksek hareket etmeye başlayabilir.

Yeni Haftaya Girerken Kripto Paralardan Beklentiler

Bitcoin, daralan bir aralıkta kalmaya devam etse de belirli altcoinler, temel destek seviyelerinden sıçrarlarsa daha yüksek seviyelere hareket etmeye başlayabilir.

Bu hafta Digital Assets Data CEO'su Mike Alfred, Cointelegraph'a yaptığı açıklamada ana akım yatırımcıların hala “Bitcoin ve ekosisteme şüpheyle yaklaştığını” söyledi.

Ancak Alfred, bu "şüpheciliğin ve güvensizliğin" Bitcoin (BTC) için olumlu olacağına inanıyor çünkü "geleneksel insanlar teslim olduklarında, müşterileri ve ortakları tarafından önemli ölçüde daha yüksek fiyatlarla dahil olmaya zorlanacaklar."

Bitcoin, geçtiğimiz birkaç hafta içinde sürekli bir yükseliş trendi başlatmak için mücadele ederken, DeFi alanındaki belirli altcoin ve tokenler güçlü bir boğa koşusu içindeydi. Bu, tüccarların dikkatinin Bitcoin'den uzaklaştığını gösteriyor.

Pantera Capital kurucusu ve CEO'su Dan Morehead, DeFi alanının önümüzdeki beş yıl içinde Bitcoin'i geçeceğine ve yaklaşık 100 kat büyüyeceğine inanıyor.
En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ