Gözetim dışı mahremiyet dApp Bermuda, kullanıcılarının anonim işlemler gerçekleştirmesine izin veren Shiba Inu'ya (SHIB) desteğini duyurdu.

Yeni özellik, Shiba Inu

Gözetim dışı mahremiyet dApp Bermuda, kullanıcılarının anonim işlemler gerçekleştirmesine izin veren Shiba Inu'ya (SHIB) desteğini duyurdu.
Topluluk, Layer-2 Shibarium protokolünün lansmanını heyecanla beklerken Shiba Inu ekosistemi genişlemeye devam ediyor.

Dünyanın en büyük ikinci memecoini Shiba Inu (SHIB), Bermuda Privacy DAPP'nin artık kullanıcıların SHIB varlıklarını anonim olarak herhangi bir cüzdana aktarmalarına izin vermesiyle bir kez daha haberlerde yer aldı.

Bu, SHIB dijital paralarının piyasadaki ZCash ve Monero gibi diğer gizlilik madeni paralarına benzer şekilde performans gösterebileceği anlamına gelir. Gözetim dışı mahremiyet dApp Bermuda kısa süre önce Shiba Inu'ya desteğini duyurdu. Bermuda yaptığı duyuruda, kullanıcıların transfer sırasında kişisel cüzdan adreslerini açıklamadan SHIB'lerini başka cüzdanlara aktarabileceklerini kaydetti. Bu, tüm SHIB sahipleri için dijital paralarını transfer ederken bir gizlilik katmanı getiriyor.

Bermuda'nın kullanıcıların anonim kripto ödemeleri yapmasına izin verme uygulaması sadece Shiba Inu ile sınırlı değil. Bu gözetimsiz, gizlilik odaklı merkezi olmayan uygulama (dApp), anonim işlemlerin yürütülmesi için diğer dijital varlıkları da destekler.

Bir kullanıcı Bermuda kullanarak ödeme yaptığında, dApp gerçek cüzdan adresini sanal bir adresle değiştirir. Bu, kullanıcının kimliğini ve işlem ayrıntılarını gizli tutmaya yardımcı olur.

2021'deki kripto boğa koşusundan bu yana Shiba Inu ekosistemi, memecoin'i desteklediğini açıklayan daha fazla borsayla genişlemeye devam etti. Kısa bir süre önce, kripto saklama kuruluşu BitGo, kullanıcıların SHIB paralarını hem saklama hem de sıcak cüzdanlarda güvenli bir şekilde saklamasına, göndermesine ve almasına olanak tanıyan Shiba Inu'ya desteğini duyurdu.

Shiba Inu ve Shibarium

Şu anda tüm Shiba Inu topluluğu, Katman-2 ölçeklenebilirlik çözümü Shibarium'un lansmanını heyecanla bekliyor. Birkaç sektör uzmanına göre, Shibarium lansmanının önümüzdeki birkaç hafta içinde yapılması bekleniyor ve Şubat ortası gibi olabilir.

Shibarium lansmanı, daha fazla ölçeklenebilirlik sunarken düşük maliyetli işlemler getirmeyi planladığından Shiba Inu ekosistemine büyük olasılıkla bir destek sağlayacaktır. Shibarium L2 platformu yapım aşamasında olmasına rağmen, bazı oyuncular şimdiden platforma ilgi göstermeye başladı.

Shiba Inu baş geliştiricisi Shytoshi Kusama geçtiğimiz günlerde Shibarium'un Falcon 9 (F9) ve Metabet (MBET) gibi farklı kripto projelerinde faydalı olacağını belirtti. “F9, Ufo, MBet, VXL gibi projelerin ve diğer tokenlerin Shibarium ve diğer platformlarımızı kullandığını görmek beni çok heyecanlandırıyor. Mesele bu, değil mi?!" dedi.

Popüler kripto fenomeni SHIB Knight, Shibarium'un arkasındaki ekibin de varlıkları Ethereum'a kolayca aktarmalarına izin verecek bir köprü çözümü üzerinde çalıştığını belirtti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ