Poloniex'in yeni liderlik ekibi, pazarındaki CLAM tasfiyesinden milyonlarca dolar kaybeden müşterilerle işleri düzeltmeye çalışıyor.

Yeni Poloniex Yürütme Ekibi CLAM Tasfiyesinden Para Kaybeden Tüccarlarla İşleri Düzeltmeye Çalışıyor

Poloniex'in yeni liderlik ekibi, pazarındaki CLAM tasfiyesinden milyonlarca dolar kaybeden müşterilerle işleri düzeltmeye çalışıyor.

Clam bazı açık deniz kripto borsalarında bulunan dijital bir varlık. 26 Mayıs 2019'da $ CLAM, işlem günü boyunca değerinin üçte ikisinden fazlasını çökerterek, margin ödünç verme havuzunun bugünün bitcoin fiyatında 13 milyon dolardan fazla zarar vermesine neden oldu.

Şimdi, geçen yıl Circle'dan dönen Poloniex, flaş kazasından kaynaklanan kayıplar için müşterilere geri ödeme yapacağını söyledi.

İleride, kayıpların geri kalanını karşılamak için Poloniex, etkilenen müşterilere zarar tamamen telafi edilinceye kadar borç verme ücretleri talep etmeyeceğini söyledi.

Şirket, "Ticaret ücretlerinin geri ödenmesi tüm müşteriler için anlamlı olmasa da, birçoğumuz aktif olarak platformumuzda işlem görüyor ve sonuç olarak geri ödemenizi hızlandırdığımız için bunu sürdürmeye kararlıyız." diyor ve ekliyor:

"Yukarıda özetlediğimiz yeni geri ödeme adımlarına ek olarak, temerrütlü borçluların fonlarını takip etmek ve kurtarmak için çok çalışmaya devam ediyoruz. Bu zorlu ve uzun bir süreç ve önümüzdeki aylarda kullanıma sunuldukça daha fazla bilgi paylaşmayı taahhüt ediyoruz ."

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ