BTCUSD, satıcılar Bitcoin'in düşüşünü satın almak için acele ederken aylık en düşük 8.900 $ 'dan 9.536 $' a geri döndü. Ancak, BTCUSD 9.732 $ aralığında yoğun satış baskısı yaşayacak.

BTCUSD, satıcılar Bitcoin'in düşüşünü satın  almak için acele ederken aylık en düşük 8.900 $ 'dan 9.536 $' a geri döndü. Ancak, BTCUSD 9.732 $ aralığında yoğun satış baskısı yaşayacak.

BTCUSD, satıcılar satın alma fırsatını yakaladıkça dünkü düşüşten kurtuldu. Bitcoin iyileşmesine rağmen, ayı hakimiyetinin varlığına işaret ediyor.

Bitcoin, yolda birçok önemli destek seviyesini kırdı. Şimdi 9.500 $ seviyesinin üzerine çıktığına göre, BTCUSD 9.5k $ 'dan destek alacak.

Bitcoin’in bu ayki her iki olayda da 10.000 doları aşması korkunç bir düşüşle karşılandı. 10.000 - 10.500 dolar arasındaki bölge yerleşik, sert bir direnç bölgesidir.

BTCUSD, 9,500 dolar ile güvenilir destek buldu.


Dört saatlik zaman dilimi, BTCUSD'nin 9.732 $ - 9.878 $ bölgesine ulaşması durumunda başka bir satış bölgesi ile karşılaşacağını göstermektedir. Bu duygusal bir satış bölgesi olacak.

Dört saatlik grafiğe dikkatlice bakarsak, BTCUSD'nin 4 Haziran ve 11 Haziran'da 9.732 $ 'ın üzerine çıktığını görebiliriz ve Bitcoin bu aralığa ulaşır ulaşmaz, hemen önemli bir satış gözlendi.

 Şimdi BTCUSD bu aralığın altında olduğundan, Bitcoin satın alan insanlar sermayelerini kaybetmekten korkarlar. Başabaş ya da kâr rezervasyon fırsatları arayacaklardı. Bu nedenle, BTCUSD bu seviyeye ulaşır ulaşmaz başka bir geri çekilme bekleyebiliriz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ