Türk girişimcilerin geliştirdiği kripto para platformu Altuğ Öztürkten 5.3 milyon TL değerleme ile yatırım aldı.

Yerli Kripto Para Platformu 5.3 Milyon TL Yatırım Aldı

Türk girişimciler tarafından geliştirilen otomatik kripto para alım satım platformu olan Paratica Altuğ Öztürk'ten 5.3 milyon TL değerleme ile yatırım aldı. Altuğ Öztürk yakındığı sorunları barındırmayan bir platform ve aynı zamanda şirketin kurucuları çalışkan, zeki ve yetenekli insanlar olduğunu belirtti.

Altuğ Öztürk, Paratica için karşılaştığı sorunları barındırmayan bir çok ürünü var. Aynı zamanda kendi trade stratejinizi üretebiliyorsunuz buna ek olarak Genius adında bir robot belirlediğiniz herhangi bir borsada otomatik olarak fonunuzu yönetiyor. Ayrıca bu platformu kullanan başarılı kişilerin stratejilerini de takip edebiliyorsunuz.

Hali hazırda Paratica düşük fiyat ücretlendirmesi ile premium hizmet veren ve gelişmeye oldukça açık bir proje. Paratica size programladığınız robot sayesinde hızlı bir şekilde alım satım yaparak para kaanma fırsatı sunuyor.

5 ay içerisinde Binance borsası üzerinde gerçekleştirilen otomatik işlemlerin hacmi yaklaşık olarak 9.000.000 milyon dolar. Bu rakamlar şu anda oldukça yüksek görülebilir ancak platformu kullanan kişilerin sayısı attığında ve  yönetilen fon fazlalaştıkça yarattığı etki çok daha fazla olacak.

Paratica kurucularından olan Ali İlhan Hacıfazlıoğlu yaptığı açıklamalar şu şekilde:

Paratica dünya çapında rekabete açık bir proje.

Paratica porjesi küreselde rekabet edebilecek bir Ar-Ge projesi. Bu tarz sorunları yaşayan ve böyle bir sisteme ihtiyaç duyan kullanıcıların sayısının azımsanmayacak kadar fazla olduğunu biliyorduk ve böyle bir platform geliştirdik. Diğer Ar-Ge projelerimize harcadığımız zamanın çok daha fazlasını bu projeye harcadık. 1 yıllık geliştirme sürecinen sonra projemiz beğenilmeye başladı.


En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ