Out of Space, CEX (merkezi borsalar) ve merkezi olmayan borsalardan oluşan bir ticaret terminali içeren eksiksiz bir ekosistem inşa ediyor.

Out of Space, CEX (merkezi borsalar) ve merkezi olmayan borsalardan oluşan bir ticaret terminali içeren eksiksiz bir ekosistem inşa ediyor. Ed ticaret tek bir yerde ve DEX ve CEX'in tüm fırsatlarını sunar. Mevcut DEX ve CEX teknolojilerinin tüm avantajlarını kullanır ve ticaret yapmak için çeşitli araçlar sağlar. Platform, başarılı bir ticaret terminali lansmanından kısa bir süre sonra tohum turunu başlatmaya hazırlanıyor. İstatistikleri ve tüm işlemlerin görüntülendiği bir kullanıcı hesabı. Terminalin çalışma alanındaki herhangi bir bloğun boyutunu ve konumunu değiştirme özelliğine sahip etkileşimli çalışma alanı.

 Proje, kişisel cüzdanları metamask aracılığıyla bağlama ve cüzdan Etkileşimli uyarı sistemini bağlama, diğer cüzdanları, hacim ve fiyat artışlarını takip etme imkanı sunuyor. Out of Space, Ticaret Terminalimizi geliştirerek sürekli olarak yeni araçlar ekleyecektir. Aşağıdakiler , ticareti daha da kolay ve karlı hale getirecek araçlarımızdan sadece birkaçı.

 ● Genel ve özel portföyler

● Tüm işlemlerin istatistikleri, istatistikleri filtreleme yeteneği

● Grafiklerin kullanıcı parametrelerine göre özelleştirilmesi

● Panik sat düğmesi

● Etkileşimli uyarı sistemi, diğer cüzdanların takibi, hacim ve fiyat artışları

● Küme hacmi

 

Mevcut kripto ticareti pazarında, piyasa değeri 200 milyar doları aştığı için merkezi olmayan finans (defi), ana piyasa yapıcısı haline geldi. Defi, likidite çiftçiliği, verim çiftçiliği, anında krediler ve diğerleri gibi en popüler hizmet ve özelliklerden bazılarını sunar. Ancak, her kullanım durumu için birden fazla defi ve dex protokolü vardır . Yatırımcılar genellikle platformlar arasında geçiş yapmak zorundadır. Out of Space, birden fazla defi hizmetinin kombinasyonu ile burada devreye giriyor ve tüm özellikleri tek bir yerde topluyor.

Out of Space, En İyi Kripto Kullanım Durumlarını Sunuyor

Out of Space, ister Defi hizmetleri isterse çok popüler bir NFT ticaret piyasası olsun, mevcut piyasa araçlarının ve trendlerinin en iyisini sunar. Fungible Tokens yani NFT'ler, bu boğa sezonunda kripto ekosistemindeki en sıcak trend haline geldi. NFT'lerin yükselişi, kendi başına eksiksiz bir ekosistem haline geldiği Defi'ye oldukça benziyor. Out of Space, NFT yaratıcıları için en iyi koşullara ve en düşük komisyonlara ve tüm NFT'lerin tam açıklamasına sahip bir NFT pazarı inşa etti.

 

Out of Space'in Temel Özelliklerinden Bazıları Şunlardır:

Ticaret Terminali: Merkezi ve merkezi olmayan ticareti tek bir yerde birleştirir. Artık kimse sizi DEX ve CEX arasında seçim yapmaya zorlamayacak.

● Başlatma paneli: Tek bir yerde yalnızca en iyi, seçilmiş ve başarılı durum tespiti projeleri. Her gün ortaya çıkan birçok projeyi izleyerek zamanınızı boşa harcamayın. Profesyonellerin deneyimine güvenin.

● Beyaz Liste Platformu: Yatırımcılar için, teklifler durum tespiti projelerinden geçmiştir. Tüm projeleri izlemeniz gerekmez. Geliştiriciler için, durum tespitinden geçtiyseniz, bu kendinizi beyan etmek için harika bir fırsat. Dürüst Rastgele özelliğimiz, projelerin blok zinciri teknolojisini kullanarak Beyaz Liste kazananlarını seçmesine olanak tanır.

● KYC: Ekosistemimizin çeşitli projelerine katılarak, artık KYC'yi geçmek ve kimliğinizi tekrar doğrulamak zorunda kalmayacaksınız, çünkü sizi zaten tanıyoruz ve zamanınıza çok değer veriyoruz.

 ● Kripto portföyü: Siz ve takipçileriniz için açık ve kapalı bir kripto portföyünün yanı sıra ekibimiz tarafından özel olarak geliştirilmiş bir günlük. Sizi adım adım daha üretken hale getirecek ve sizi niteliksel olarak yeni bir yaşam ve ticaret düzeyine getirecektir. Araçlarımız sayesinde, bir acemi bile başarılı bir şekilde ticarete başlayabilir.

● Yerel blok zinciri: Akıllı sözleşmeleri destekleyen kendi çok katmanlı blok zincirimizi oluşturduk. Geliştiricilerin birbirleriyle etkileşime girebilen bağımsız dApp'leri dağıtmasına yardımcı olacaktır. Blok zinciri üzerindeki farklı dApp'ler arasında ödeme yapmak ve ekosistemin ortak araçlarını kullanmak mümkündür.

 ● NFT Marketplace: Out of Space NFT marketplace, kapsamlı bir denetim ve inceleme sürecinden sonra yalnızca en iyi NFT'leri listeler. Platformun odak noktası yaratıcılık ve potansiyeldir ve NFT'nin yaratıcıları için en iyi koşulları sunar. Yalnızca en düşük komisyonlar ve tüm NFT'lerin tam açıklaması. Bazı insanlar her zaman bir şeye ihtiyaç duyar ve diğerleri onu sunmaya hazırdır. Tüccarlar, yatırımcılar, geliştiriciler ve iş arayanlar, BT/blockchain çalışanları için pazar yerleri yaptık.

 ● P2P platformu: Kullanıcılarımızın rahatlığı için ekosistem katılımcıları arasında dahili bir kripto para birimi değişim hizmeti tasarladık. Platformun herhangi bir kullanıcısı, dijital varlıkların değişimi için en iyi koşulları tartışabilir. Ve emanet hizmeti, işlemlerin güvenliğini ve kullanıcıların güvenini sağlayacaktır.

 ● Sosyal ağ: Out of Space, iletişimin bir kişi için en önemli değer olduğuna inanır. İnsanlar yalnız yaşayamazlar, iletişim kurmaya, bilgi alışverişinde bulunmaya ve kişisel deneyimlere ihtiyaç duyarlar. Out of Space, her katılımcı için kişisel bir NFT sayfası olan bir sosyal ağ oluşturdu, ve ekosistem içinde bir haberci. Kullanıcılar sadece iletişim kuramaz, aynı zamanda kazanabilir.

 

Out of Space, bir yatırımcının tüm hizmetleri birinci sınıf müşteri hizmetleriyle almalarını sağlayan tüm ihtiyaçlarına açılan kapı olmayı amaçlamaktadır. Hepsi bir arada platform olmak, sunduğu her özellikte en iyi olması gerektiği için kolay bir iş değil, bu yüzden birçok platform bir sonraki seviyeye geçemiyor.Out of Space ekosistemi, her biri için iyi tanımlanmış ve deneyimli bir ekiple aynı anda bir alana ve hizmete odaklanır. En güvenilir NFT pazarlarından ve Defi hizmetlerinden biri haline gelebilir.

Out of Space hakkında daha fazla bilgi edinmek içinOutspace.io'yu ziyaret edin.

Twitter : https://twitter.com/outspaceio

Telegram :https://t.me/outofspaceann

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ