Bu yazımızda sizlere Yield Guild games (YGG) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve YGG Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Bu yazımızda sizlere Yield Guild games (YGG) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve YGG Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Yield Guild games (YGG) Nedir?

Bu yazıda, Yield Guild Games projesi ve YGG tokeni hakkında bilgiler tartışacağız.

Yield Guild Games'in (YGG) misyonu basittir: Dünyanın dört bir yanından milyonlarca oyuncuyu "oynayarak kazan" devrimine dahil etmek istiyoruz.

Fikir, Axie Infinity'nin, maçları kazanarak kazanılabilecek bir oyun içi kaynak olan ASLP tokeninin piyasaya sürülmesiyle oyna-kazan fikrini nasıl popüler hale getirdiğini gözlemlemekten doğdu. SLP bir ERC20 tokeni olduğundan, Uniswap'ta ETH veya diğer tokenlerle değiştirilebilir ve sonunda fiat için nakde çevrilebilir.

Bu yeni konsept için gerçek test, COVID-19 pandemisinin vurduğu ve herhangi bir kripto geçmişi olmayan kişilerin biraz para kazanma şansı için Axie'ye kaydolmaya başladığı zamandı. Bu Coindesk makalesinde görülebileceği gibi, Axie oynamak Filipinler'de ve COVID-19 krizi sırasında yoğun işsizlik yaşayan diğer ülkelerde uygulanabilir, alternatif bir gelir kaynağı haline geldi. Çoğu durumda, Axie Infinity oynamak, dünya çapında birçok gelişmekte olan ülkede tam zamanlı bir maaşı bile geçebilir!

YGG, bu ilk konsepti ölçeklendirmeyi ve dünya çapında milyonlarca oyuncuya oyundan kazanmayı sunmayı ve blok zinciri teknolojisinin faydalarını onlara en çok ihtiyaç duyanlara getirmeyi hedefliyor. Defi projelerinin çoğu, nispeten az sayıda varlıklı insandan kilitli toplam değer (TVL) olarak milyarlarca dolar toplarken, amacımız dünyanın geri kalanının oyun oynamaya başlamasına ve yeni dünyanın inşasına katkılarından dolayı para kazanmasına yardımcı olmaktır. Metaverse ekonomisi.

Axie Infinity dışında, Metaverse'in geri kalanında oynayarak kazanma olasılıkları konusunda heyecanlıyız! The Sandbox'ta arazi ve F1 Delta Time'da anahtarlar aldık ve League of Kingdoms'da bir İttifak oluşturan lonca üyelerimiz var.

Metaverse'de kazan-kazan devriminin en başındayız ve YGG, bu sanal dünyalarda ekonomik bir ortak olarak hareket eden, bu ekonomilere yatırım yapmaya yardımcı olan ve doldurulması gereken insanları sağlayan en büyük lonca olmayı hedefliyor. Metaverse'i oluşturmak için gereken işleri artırın.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ