Yığınlar, merkezi olmayan finansı (DeFi) Bitcoin'e getiren birinci katman bir protokoldür.

Yığınlar (STX) Fiyat Kazançları, Orbeon Protokolü (ORBN) Yatırımcılara Daha Fazla Yatırım Getirisi Sağladığından Terra Classic (LUNC) Fiyat Düşüşleri

Yığınlar, merkezi olmayan finansı (DeFi) Bitcoin'e getiren birinci katman bir protokoldür.
Cryptocurrency, blockchain teknolojisi, NFT'ler, DeFi ve GameFi, günümüz finans sektörüyle ilişkili terimlerdir.

Cryptocurrency, blockchain teknolojisi, NFT'ler, DeFi ve GameFi, günümüz finans sektörüyle ilişkili terimlerdir. Bu terimler, insanların para ve işletmelerle etkileşim biçimini ve tarzını şekillendirmiştir. Küresel kripto pazarındaki düşüşe rağmen, gerçek dünya kullanım durumları sunan projelerde yükselişe geçen bazı yatırımcılar var.

Yığınlar (STX), Terra Classic (LUNC) ve Orbeon Protokolü (ORBN), kripto pazarından düzgün bir yaşam kazanmak istiyorsanız dikkate alınması gereken bir güçtür. Bu üç tokenden Orbeon Protocol (ORBN), bu mevcut ayı piyasasında %655'lik bir büyümeyi sürdürmeyi başardı; Orbeon Protokolü'nü (ORBN) eklemek, kripto kışından etkilenen dijital paraları telafi edebilir.

Yığınlarla Portföyünüzü Çeşitlendirin (STX)

Stacks (STX), son 48 saatte biraz yukarı hareket etmeyi başaran birkaç tokenden biridir. Yatırımcılar, CoinMarketCap'te yayınlanan olumlu fiyat analizi nedeniyle Stacks'in (STX) portföylerini iyileştireceğine inanıyor. Projenin yerel tokeni olan Stacks (STX), yatırımcılara Stacks'in (STX) ekosisteminde DApp'ler oluşturma ve BTC almak için tokenlerini kilitleme fırsatı vermek de dahil olmak üzere bir dizi heyecan verici özellikle birlikte gelir.

Yığınlar, merkezi olmayan finansı (DeFi) Bitcoin'e getiren birinci katman bir protokoldür. Stacks (STX), yatırımcılara yeni işlevler sunmak ve aynı zamanda hızlı işlem hızı sağlamak için Bitcoin Network güvenliğini kullanır. Yazının yazıldığı sırada Stacks (STX), 24 saatlik 17.166.071 USD işlem hacmiyle 0,229883 USD'den işlem görüyor.


Mutsuz Üyeler Terra Classic'i (LUNC) Satıyor

Terra Classic'in (LUNC) zayıf performansı, yatırımcıların portföylerini önümüzdeki yıl için yeniden konumlandırmak amacıyla varlıklarını satmaya başlamasına neden oldu. İki ay, Terra Classic'in (LUNC) fiyat noktasının önemli bir bölümünü kaybettiğini gördü.

Terra classic (LUNC), 2018'de piyasaya sürülen orijinal Terra blok zincirinin yerel belirtecidir. O zamanlar tokenin adı LUNA'ydı. Ekip, ayı piyasasının ortasında, token sahiplerine LUNC tokenini kurtarmak için çaba sarf edildiğine dair güvence verdi. Terra classic (LUNC), Mayıs ayında tokenin çökmesine yol açan kendi yerel istikrarlı madeni parası ile borcunu fazla teminatlandırdığını tespit etti. Yazının yazıldığı sırada Terra Classic, 24 saatlik 142.375.342 USD işlem hacmiyle 0,000143 USD'den işlem görüyor. Terra classic (LUNC) ATL, 119.18 $ olarak kaydedildi.

Orbeon Protokolü (ORBN) En İyi 10 Token Katılacak

Yerel tokeni ORBN olan Orbeon Protokolü (ORBN), 13,5 milyar dolarlık risk sermayesi ve kitle fonlaması endüstrilerinde devrim yaratmayı ve yatırımcılara paralarının karşılığını vermeyi amaçlayan bir projedir. Bir fırlatma rampası olarak yatırımcılar, NFT'ler aracılığıyla gelecek vaat eden erken aşamadaki işletmelere 1 $ gibi düşük bir fiyata kısmi olarak yatırım yapabilirler. Ayrıca, bir kitle fonlaması platformu olarak, startup'lar artık çeşitli üye gruplarıyla yatırımlarını ve sermayelerini artırmak için fon toplayabilirler.

Orbeon Protokolü (ORBN), merkezi olmayan borsalarda resmi olarak yayınlanmadan önce şu anda ön satış aşamasındadır. Ön satış aşaması 3, önümüzdeki 36 gün içinde sona erecek. Orbeon Protokolü (ORBN) şu anda 0,0302 $'a satılıyor ve 20 milyondan fazla token tükendi. Ön satış başladığından beri, Orbeon Protokolü (ORBN) %655'ten fazla arttı ve yatırımcılara kripto ekosistemindeki diğer projelerden daha fazla yatırım getirisi sağladı. Aslında uzmanlar, ORBN'nin önümüzdeki haftalarda %6000 yörüngesine çıkacağını tahmin ediyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ