Elon Musk'ın Twitter'ı 'X' olarak yeniden markalaştırma yönündeki son duyurusu kripto para dünyasında heyecan yarattı ve daha önce fark edilmeyen altcoin X sadece yedi gün içinde %11486,6 gibi şaşırtıcı bir değer artışı yaşadı.

Yine Elon Musk! Bu Altcoin Yüzde 11.000 Yaptı

Elon Musk'ın Twitter'ı 'X' olarak yeniden markalaştırma yönündeki son duyurusu kripto para dünyasında heyecan yarattı ve daha önce fark edilmeyen altcoin X sadece yedi gün içinde %11486,6 gibi şaşırtıcı bir değer artışı yaşadı.

Musk'ın X vizyonu ve X'in finans dünyası üzerindeki potansiyel etkisi, Mayıs ayında Linda Yaccarino'yu Twitter'ın CEO'su olarak atamasının ardındaki önemli etkenlerden biri.

Twitter 'X' Platformu İçin Planlar Yapıyor

Linda Yaccarino kısa süre önce yaptığı bir duyuruda şirketin, insanların birbirleriyle ve dünyayla etkileşim biçimlerini değiştirecek yeni bir platform olan "X "i hayata geçirme planlarını açıkladı.

Yaccarino'ya göre X, ses, video, mesajlaşma ve ödeme/bankacılık odaklı "sınırsız" etkileşimin geleceği olacak ve nihayetinde fikirler, mallar, hizmetler ve fırsatlar için küresel bir pazar yaratacak.

X, yapay zeka (AI) tarafından desteklenecek ve insanları "henüz hayal etmeye başladıkları şekillerde" birbirine bağlamasına olanak tanıyacak.

Bu yeni platform, Twitter'ın hızlı özellik lansmanlarıyla son sekiz ayda şekillenmeye başladı bile. Yaccarino, Twitter'ın "daha büyük hayaller kurma, daha hızlı yenilik yapma ve X ile büyük potansiyelini gerçekleştirme" potansiyeline sahip olduğuna inanıyor.

Projede yer alan Linda Yaccarino ve Elon Musk da X'i dünyaya getirmek için ekipleri ve ortaklarıyla birlikte çalışmaktan heyecan duyuyor. Platform her şeyi sunma potansiyeline sahip ve dönüşümsel gücünün sınırı yok.

X Küresel Kripto Pazarından Daha İyi Performans Gösteriyor

Öte yandan, Project X ile ilişkili merkezi olmayan kripto para birimi X, geçtiğimiz hafta piyasa aktivitesinde ve değerinde önemli bir artış gördü.

CoinGecko verileri, X'in mevcut fiyatının 0,00032631 dolar olduğunu ve son 7 günde %1.148,62 ve son 24 saatte %29'un üzerinde bir artış gösterdiğini gösteriyor.

X tokenları merkezi olmayan borsalarda alınıp satılabilir ve X alıp satmak için en popüler borsa Sushiswap'tir. X'in günlük işlem hacmi son 24 saat içinde %5.797,00 oranında kayda değer bir artış göstermiştir ve en aktif işlem çifti olan X/WETH 216.430$'lık bir işlem hacmine sahiptir.

Bu yazı itibariyle, X kripto para birimi Twitter veya Elon Musk ile doğrudan ilişkili değildir. Bununla birlikte, piyasa katılımcıları gelecekteki duyurularla ilgili herhangi bir yutturmacadan yararlanmak için madeni parayı satın alabilirler.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ