Bu sezonun en popüler meme coin'i olan Pepe (PEPE), düşük bir noktaya ulaşmış gibi görünüyor.

Bu sezonun en popüler meme coin'i olan Pepe (PEPE), düşük bir noktaya ulaşmış gibi görünüyor. Geçtiğimiz birkaç hafta içinde PEPE, kazançlarının yaklaşık %90'ını kaybederek sert bir düşüş yaşadı. Bir zamanlar çılgınca alımlara neden olan ve PEPE gibi tokenları spot ışıklarının altına fırlatan meme coin rallisi, seyrini tamamlamış gibi görünüyor. Diğer kalıcı kripto paraların aksine, meme coinler genellikle yoğun dalgalanma ve belirsizlikten acı çekiyor. Bu durum PEPE için de geçerli.

PEPE’nin değerinde düşüş

PEPE'nin değerindeki düşüş, öncelikle elinde yaklaşık bir trilyon PEPE tokenı bulunduran potansiyel bir içeriden kişinin eylemleriyle tetiklenmiş gibi görünüyor. Bu muazzam miktarın ani satışı, inkar edilemez bir şekilde keskin bir düşüşe yol açarak PEPE'nin piyasa değerinde ani ve ciddi bir daralmaya neden oldu.

PEPE'nin değerinin görünüşte dipsiz bir çukura düşmesiyle birlikte piyasa analistleri, Shiba Inu'nun yolunun dipte uzun süreli konsolidasyona yol açtığı gibi, meme coin'in yolculuğunun da sona eriyor olabileceğini tahmin ediyor. PEPE'ye yönelik piyasa duyarlılığı, hızlı satışlarla birleştiğinde, gelecekteki beklentileri için acımasız bir tablo çizen giderek daha fazla düşüş gösteriyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ