Bu yazımızda sizlere YOYOW (YOYO) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve YOYO Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Bu yazımızda sizlere YOYOW (YOYO) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve YOYO Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

YOYOW (YOYO) Nedir?

YOYOW (You Own Your Own Words - Sözlerinizin Sahibi Sizsiniz), metin, resim ve videolar dahil olmak üzere her türlü içerikten para kazanmak için tasarlanmış bir içerik değeri ağıdır. YOYOW, kullanıcıları, reklam verenleri ve içerik platformlarını içeren bir teşvik döngüsü oluşturmaya çalışır.

3 saniyelik bir blok zinciri onay süresi ve bir puan sistemi modeli kullanan işlemler ile YOYOW, mikro işlemleri kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

Bu verim düzeyi, Proof-of-Stake ve delegated-Proof-of-Stake'i birleştiren bir hibrit konsensüs algoritması kullanılarak etkinleştirilir.

ICRYPEX Kripto Fest 2021 - Avrupa'nın En Büyük Kripto Para Konferansı Başlıyor!

YOYOW açık bir ağ olmayı hedefliyor ve giriş engellerini azaltmak için çeşitli SDK'lar ve API'ler sağlıyor. Benzer şekilde, YOYOW sahipleri de ağ yönetimine katılabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ