Yaklaşık 4.300 Otherdeed sahibi, Otherside meta veri tabanına ve mevcut ilginç özelliklere bir bakış attı.

Yuga Labs

Yaklaşık 4.300 Otherdeed sahibi, Otherside meta veri tabanına ve mevcut ilginç özelliklere bir bakış attı. Otherside platformu Mülkiyet, Birlikte Çalışabilirlik ve Gerçek Teşvikler olmak üzere üç temel unsura odaklanacaktır.

Geçen Cumartesi, 16 Temmuz, çok beklenen metaverse oyun platformu Otherside Litepaper'ını tanıttı. Popüler Bored Ape Yacht Club'ın yaratıcısı Yuga Labs, Otherside'ın arkasındaki beyindir.

Otherside, "Voyagers" adlı 4.300'den fazla oyuncuyu oyuna katılmaya davet ederek ilk bakışta bir teknoloji demosu ve platformunun kapsamlı bir turunu sundu. Tüm Diğer Taraf oyuncuları, bu "İlk Gezilerden" birine başlamalı veya bunları izlemelidir.

“Biojenik Bataklık” a yapılan dijital geziye katılan 4.300 oyuncunun tamamı, platform içinde bir dijital arazi arsasını temsil eden Otherdeeds'in sahibi olarak oynadı. "İlk Gezi"den kısa bir süre sonra, Otherside geliştiricileri, Otherdeed sahiplerinin ve "seçilmiş üçüncü taraf geliştiricilerin" ilk aşamasında oyuna katılmaya hak kazanacağını duyurdu.

Literatür ayrıca "1. Aşama" sırasında Otherdeed sahiplerinin Voyager'ın yolculuğuna yön vereceğinden bahseder. Bu, “Otherside evreninde ortaya çıkan gizemli bir Dikilitaşı çevreleyen” 11 bölümlük bir anlatı oyunundan başka bir şey değil.

Ayrıca, "1. Aşama" sırasında, Otherdeed sahipleri platformun oluşturma araçları paketi olan Otherside Geliştirme Kitine erişebilecek ve böylece platformun inşasına ve temel yeteneklerinin şekillendirilmesine katkıda bulunacak. Resmi duyuru notları:

Topluluğun olağanüstü gücüne inanıyoruz ve bu sektörde iyilik için nasıl önemli bir güç olabileceğini ilk elden gördük. Otherside'ın katkıda bulunanlar topluluğunun ifadesini, yaratıcılığını ve ustalığını teşvik etmeyi, güçlendirmeyi ve takdir etmeyi amaçlıyoruz. En tutkulu destekçilerimiz ve yaratıcılarımızla olan bu derin bağlantı, biz bu aşağıdan yukarıya ekosistemi birlikte büyütürken topluluğumuzun hangi işlevselliklere, moderasyona, araçlara ve desteğe ihtiyaç duyduğunu anlamanın anahtarı olacaktır.

Sahiplik, Birlikte Çalışabilirlik ve Gerçek Teşvikler

Literatürde, Yuga Labs performansın diğer önemli alanlarını vurguladı. Otherside'daki arazinin sahipliğini kanıtlamak için kendi Otherdeed NFT'leri vardır. Her NFT, Diğer Taraftaki arsayı temsil eder. Aynı zamanda, Otherside'ın oyun testi ve birlikte oluşturulması için erişim belirteci olarak hizmet eder. Böylece, Otherdeed NFT kullanıcıları, yani Voyagers, bir Plot üzerinde gerçek mülkiyete ve kontrole sahip olacaklar.

Otherside, gelecekte birlikte çalışabilirlik özelliğini de getireceğini söyledi. Bu, Voyager'lara kendi dış koleksiyonlarını ve NFT'lerini Otherside Metaverse'e getirme şansı verecek. Ayrıca, Web 3 topluluğunu birleştirmek için akıllı ve güvenli endüstri standartları oluşturmaya çalışacaktır. Litepaper'da, Otherside şunları ekliyor:

İşbirlikçi bir ekosistem ve katkıda bulunanlar ağı aracılığıyla gerçek teşvikler ve yapı sağlamaya ve Voyager'lara ve geliştiricilere meslektaşlar, endüstri profesyonelleri, tasarımcılar, mühendisler ve getirmeleri gerekebilecek diğer bulmaca parçalarıyla ağ kurma fırsatı vererek odaklandık. hayata bakışlarını.

Yuga Labs kurucu ortağı Gordon Goner, Otherside'ın doğrudan Web2 "devleri" ile rekabet ettiğini söyledi.

Diğer metaverse platformlarından farklı olarak, Otherside onu farklı kılan kapılı bir topluluğa sahiptir. Otherside Metaverse'e erişim yalnızca dijital arazi sahipleri tarafından kullanılabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ