2021 yılının başından şimdiye kadar yüzde 1250 yükseliş gerçekleştiren bir kripto para varlığı, şimdi akıllı sözleşme platformu Cardano (ADA) ile birlikte çalışıyor.

Yüzde 1250’lik Patlama Yapan Bu Altcoin Cardano İle Ortaklığa Gitti

2021 yılının başından şimdiye kadar yüzde 1250 yükseliş gerçekleştiren bir kripto para varlığı, şimdi akıllı sözleşme platformu Cardano (ADA) ile birlikte çalışıyor.

Cardano İle Ortaklık

Bu hafta, Orion Protocol (ORN) Twitter'da, hizmetlerini Cardano blok zinciri ile entegre etmek için araştırma ve geliştirme kuruluşu Input Output (IOHK) ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Ocak ayından bu yana, Orion tokeni iyi bir performans gösterdi ve bu Mart ayında 2,16 dolardan 29,25 dolara yükseldi. Projenin şu anda 346 milyon dolar değerlemesi ve 1.6 milyar dolarlık tamamen seyreltilmiş değerlemesi bulunuyor.

Orion Protokolü, kripto kullanıcılarının tek seferde merkezi ve merkezi olmayan borsalarda likiditeye erişmesine olanak tanıyan bir toplayıcıdır. Proje, Cardano'nun üzerinde gelişen ilk likidite toplayıcısı olacak.

Orion, Cardano ile ortak olmanın protokolün "protokolün ve her bir çözümün çok daha fazla birlikte çalışabilirliği, ölçeklenebilirliği ve performansına" erişmesine izin vereceğini ekliyor.

Cardano, kısa süre önce Polkadot (DOT) tarafından piyasa değerine göre en iyi akıllı sözleşme Ethereum rakibi olarak geçti.

Cardano'nun kurucusu Charles Hoskinson, en büyük altıncı kripto varlığına akıllı sözleşme yetenekleri getirecek olan Alonzo testnet'in bu ay kadar erken başlayabileceğini söylüyor.

"Şimdiye kadar ilk kez, halka açık olarak, insanlar akıllı sözleşmeler yazabilecek ve bunları Cardano'da kullanabilecek."

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ