Bu yazımızda sizlere ZB Token (ZB) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve ZB Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Bu yazımızda sizlere ZB Token (ZB) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve ZB Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

ZB Token (ZB) Nedir?

ZB token’i sunan ZB.com, Kasım 2017'de Çin'de kurulmuş bir kripto para borsasıdır. Ancak ülke, ICO'lar ve kripto para borsaları üzerinde yasaklar yayınladıktan sonra, ZB merkezini Hong Kong'a taşıdı. ZB.com esas olarak Asya'da faaliyet göstermektedir, bazı eyaletler ZB'nin Çin, Kuzey Amerika, Güney Kore, Tayland, Vietnam ve dünyadaki diğer birçok ülkeden hedef aldığını belirtmektedir.

Piyasaya sürülmesinden bu yana ZB, dünya çapında en büyük ticaret hacmine sahip ilk 20 kata hızla ulaştı ve son zamanlarda CoinMarketCap'te her zaman ilk 10'da yer aldı. ZB, Kripto-Kripto ticaret çiftleri, yani madeni para ile madeni para ve Kripto-fiat ticaret çiftleri arasındaki alışverişleri sunar (fiat para birimine sahip madeni para, şu anda yalnızca CNY – Yuan'ı desteklemektedir). Dünyanın her yerinden ZB.com katında ticaret yapan müşteriler.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

ZB Coin (ZB) nedir?

ZB Coin (ZB), ZB.COM tarafından verilen ayrı bir tokendir, ZB tokeni, kullanıcılar için işlem ücretlerini azaltmak ve ZB.com sisteminin gelişimini desteklemek amacıyla kullanılır.

Şu anda, ZB coin ZB zemininde işlem görmek üzere listelenmiştir ve ZB zemini de ZB coin için ayrı bir ticaret piyasası açmıştır. Daha önce Binance veya Huobi Pro kullandıysanız, ZB tokeni Binance coin ve Huobi Token'a benzer.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ