Yeni SDK'lar sürümü olarak ifade edilen gelişme, hem Apple hem de Android mobil cihazlarda korumalı işlemleri destekliyor.

Zcash, Apple ve Android Mobil Cihazlar İçin Anonim İşlemler Başlatıyor

Yeni SDK'lar sürümü olarak ifade edilen gelişme, hem Apple hem de Android mobil cihazlarda korumalı işlemleri destekliyor. Android yazılımı, Apple'ın kapasitesine uyacak şekilde geliştirilmiş vaziyette.

Zcash'in arkasındaki şirket olan Electronic Coin Company, şimdi hem iOS hem de Android akıllı telefon kullanıcıları için anonim işlemleri mümkün kılacak yeni bir dizi Yazılım Geliştirme Kitini (SDK) tanıttı.

Geliştirme, Sapling yükseltmesinin ardından 2019'da yapılan testlerin bir uzantısı. Apple SDK, 2019 sürümünün bir güncellemesini ifade ediyordu. Ancak, geliştiriciler, Android SDK'nın Apple ile eşit ölçülerde çalışmasını sağlamak için yeni bir sürüm oluşturdular.

Electronic Coin Company’ye göre yazılımın gelişimi hala sürüyor. Şirket, üçüncü taraf geliştiricilerden şu anda anonim işlemleri destekleyen çeşitli mobil cüzdanlar oluşturmalarını ve test etmelerini de istedi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ