Bu yazımızda sizlere ZeroSwap (ZEE) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve ZEE Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

ZeroSwap (ZEE) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi ZEE Coin

Bu yazımızda sizlere ZeroSwap (ZEE) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve ZEE Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

ZeroSwap (ZEE) Nedir?

ZeroSwap.Io, sıfır ücretli işlemleri mümkün hale getirmeye odaklanmış çok zincirli uyumlu bir merkezi olmayan borsa toplayıcı protokolüdür. Ethereum, BSC, Polkadot ve Elrond gibi çoklu zincirlere tek bir çatı altında erişim sağlayarak zincir üzerinde ticareti basit ve kolay hale getirmeyi amaçlıyorlar. Temel ürün gazsız çalışacak şekilde tasarlandı ve çoklu protokollerden likidite toplamaya odaklandı.

ZeroSwap.Io, likidite madenciliği, Defi token teklifi ve DEX toplamalı çok zincirli, sıfır ücretli, zincir içi ticaret protokolüdür. Protokol, zincir üzerinde ticaret yaptıkları her zaman kullanıcıları ödüllendirecek ve mevcut DEX'lere likidite sağlayacaktır. Sıfır işlem ücreti ile tüm işlemler gazsız olacaktır.

ZeroSwap.io Temel Bilgiler

Kripto Para Adı ZeroSwap.io

Kısa İsim ZEE

Dolaşan Arz 51.7 milyon ZEE

Toplam Arz 100.000.000

ZeroSwap.Io işlem ücreti madenciliği kullanılarak gerçekleştirilen gazsız işlemlerle ekonomik işlemler sunacak. Gazsız işlemler için meta işlemleri kullanacaklar, önce gazı önyükleyecekler, daha sonra işlem ücreti kullanarak madencilik aktarıcı gazsız işlemler için ZEE tokenları alacak.  

Yönetim

ZeroSwap.Io zaman içinde merkezi olmayan ağ değişikliklerine uyum sağlamak için oybirliğiyle yönetişim mekanizması gerçekleşecek. Şimdilik Ethereum, Binance Smart Chain ve Elrond üzerine inşa ediyoruz. İlerlemek için daha fazla zinciri destekleyecekler.

ZEE Tokenı

ZeroSwap.Io Ticker Token'ın Adı ZEE şeklinde karşımıza çıkıyor. Gazsız işlemleri etkinleştirmek ve likidite madencilerini ve tüccarlarını güçlendirmek gibi çeşitli fayda amaçlarına hizmet eder. ZEE token, ticaret katılımcılarını zincir içi ticaret ve likidite madenciliği için teşvik eder. Her ticaret sırasında protokol, gazı finanse etmek için bir aktarıcıya token ödüllerinin bir kısmını tamamlar.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ