Bu hafta BTC yatırımcıları için zor olacak. BTCUSD konsolidasyonu kartlarda ve yatırımcılar Bitcoin yatırımları hakkında uzun vadeli kararlar almalılar.

Zor Bir Haftanın Olacağı Belirtilen Bitcoin’de Sırada Ne Var?

Bu hafta BTC yatırımcıları için zor olacak. BTCUSD konsolidasyonu kartlarda ve yatırımcılar Bitcoin yatırımları hakkında uzun vadeli kararlar almalılar.

Wall Street Pazartesi günü Anma Günü nedeniyle kapalı kaldı. Borsaların kapanmasının Bitcoin için yaklaşık % 2 oranında değer kazanması yararlı oldu.

Ancak, bu yetersiz kazanç, Bitcoin'in önceki haftadan beri başarabileceği şeydi. Şu anda BTCUSD çok değişken değil. BTC pazarı oldukça kararsız görünüyor.

Bitcoin şimdi nereye gidiyor?

Bitcoin Hash Gücü  küçük bir teslimiyete girdi. Hash Gücünün düşmesi olumlu bir işaret değildir ve BTCUSD'yi daha da düşürebilir.

Ancak, büyük değişikliklerin yokluğunda, BTCUSD'nin 8.200 dolarlık notun altına düşmesi olası değildir. Mevcut seviyeler etrafında konsolide olabilir. Kapitülasyon aşamasından geri kazanım biraz zaman alabilir. Ve bu BTCUSD'yi daha yeni zirvelere ulaştırır.

anda, BTCUSD $ 8.833.81'den destek buluyor. Artan trend çizgisi Bitcoin yatırımcıları için olumlu bir işaret.

Günlük grafikten önemli bir gözlem, BTCUSD'nin hem 50 hem de 200 günlük hareketli ortalamaların üzerinde işlem görmesidir. Bu, Bitcoin'in hem kısa vadeli hem de uzun vadeli Ayı piyasasının dışında olduğunu gösteriyor.

Mevcut trend çizgisi güvenilir bir ticaret düzeni olabilir. BTCUSD trend çizgisinin altına düşerse, muhtemelen daha da azalacak ve 8.200 dolardan destek bulacaktır. Bu nedenle, eğilim çizgisinin altına düşmek mükemmel bir short pozisyon açacaktır.

Bitcoin yatırımcıları uzun vadeli düşünmeli.

Volatilite ve piyasa manipülasyonu her zaman BTC'de olmuştur. Ve bunu yapmaya devam edecek. Bununla birlikte, BTCUSD'nin uzun vadede yükseliş olduğunu anlamak çok önemlidir.

BTCUSD aynı zamanda deflasyon ve enflasyona karşı bir çit olarak da kullanılabilir.

 Bu nedenle, Bitcoin satın almak isteyenler küçük armaları veya olukları görmezden gelmeli ve uzun vadeli yatırımlar düşünmelidir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ